Age Of Empires Online

Strateji Mmoplay tarafından 6 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok

 

Dünyanın en ünlü strateji oyunlarından birisi olan Age of Empires, yeni bir oyunla egemenliğini devam ettirmeye geliyor! Ensemble Studios’un kapanmasından sonra oyunun haklarına sahip olan Microsoft, efsane oyunun ölmesine izin vermeyerek, internet üzerinden oynanacak olan yeni bir Age of Empires oyunu için çalışıyor. Age of Empires’a benzer oynanışı, internetten indirilebilir olması, co-op multiplayer görevleri, imparatorluk yaratma ve kaynak yönetimi, alışması kolay RTS kontrolleri ve son olarak çizgisel farklı grafikleri ile sadece Age of Empires hayranlarını değil tüm RTS severleri etkileyecek olan Age of Empires Online ile ilgili tüm bilgilere Age of Empires Online Türkiye sitesinden ulaşabilirsiniz.

**Yunan Medeniyeti : Güzelliğin, sebebin ve tutkunun antik toprakları… ve savaşın! Nüfusu, kin besleyen akıllı filozoflar ve soylu savaşçılardan oluşan bir yarım ada ve dağılmış adalar topluluğu, Yunanistan, Akdeniz’in kontrolü için savaşan kültürlerin arasında bir kale olarak duruyor. Onlar, bir imparatorluğu felaketler ve salgın gibi yayılan çatışmalar arasında korumaya çalışırken Yunanların kontrolünü alın.

** Mısır Medeniyeti : Nil nehirinin sahillerini ortadan ikiye ayıran bir imparatorluk, Mısır, gelişmiş tıp, tarım, sanat ve reddedilemez savaşçılık cesaretine sahiptir. Bu, firavunların sürekli değişen kumlarda hafif bir egemenlik sağlamasına yol açmıştır. Şimdi ise, Mısır sınırlarını geliştirip başka ülkeleri fethetmenin planlarını yapmaktadır, aynı, yakınındaki diğer ülkeler gibi. Mısır güçlerine komutanlık ettiğinizi ve zafere ulaşarak onları bir bölgede hükümdar yaptığınızı düşünün.

**Kelt Medeniyeti : Kuzey kabilelerinin istilacıları burada! Metal işçiliğinin ve marangozluğun ustası olan Galyalıları alın ve Age of Empires Online’ın içindeki yeni topraklarla yeni meydan okumaları keşfedin! Çılgınlaşmış Woad Raiders, tehlikeli Druids ve güçlü Galya Swordsmenleri gibi birimleri öğrenirken soğuk kuzey diyarlarında dolaşın. Galyalılarla birlikte yeni donanımlar ve muhteşem ödüller kazanın.

**Pers Medeniyedi :  Doğu’ya yol alın ve Persleri kontrol edin. Antik zamanların en güçlü imparatorluklarından birisi olan Persler, şu an bilinen dünyanın bir çok kısmını geçmiş zamanda yönetmiş ve kültürel etkilerini gezegene yaymıştır. Ölümsüzler, Atlı Pers okçuları ve özel Filli üniteler gibi eşsiz birimlerle savaşın. Yeni birim donanımlarını ve Akıl hocalarını keşfedin. Tekli oyun ve PvP savaşları sizi bekliyor.

  • Etiketler:

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Yeni Barbie Oyunları

    Barbie oyunları online oyun sitelerinde genellikle küçük yaştan kız çocuklarının severek oynadığı oyunlar arasında yer almaktadır. Bu oyunlar alışveriş, kuaför, giydirme, makjay ve sue oyunları gibi kategoriler altında yayınlanmaktadır. Bu ...

  • Counter Strike Ninja (Defuse) Komik Anlar :)

    Bu makale içinde Counter Strike Ninja Serilerini toplıyacaz. İlk video başlamak istiyorum.Hoşuma giden ve hoşunuza gidecek Ninjaları burda bulabilirsiniz MMOPLAY2 iyi Seyirler Diler 😉 [NOTE] Counter Strike Videolar [/NOTE] Defuse Cs 1.6 (Ni...

  • Android Head Soccer Oyunun İncelemesi[video]

    MMOPlay2 olarak sizlere yıllar önce çıkmasada aylar önce çıkan Head Soccer oyunun yeni aldığım android cihazla sizlere tanıtımını yaptım.Videoda izleyeceğiniz gibi bir sürü dil sürşmeleri oldu bu sürşmeler sizi mutlu etmesi dileğiyle..İyi s...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar