Alternatif Makyaj Oyunları

Web Tabanlı Mmoplay tarafından 5 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Alternatif Makyaj Oyunları

makyaj

 

Makyaj oyunları flash oyunlara yer verilen sitelerde en çok tercih edilen oyunlar arasında yerlerini alıyor. Ancak sürekli değişen oyun sektöründe sürekli olarak yenilikler yapılıyor. Oyun oynayan ziyaretçileri sıkmak istemiyorsanız bu değişime ayak uydurmalı ve sürekli oyunlar geliştirmelisiniz. Bunun için de oyunlarımızda sıradanlığa yer vermeyip sürekli alternatif makyaj oyunları üretiyoruz.

Oyun kategorilerinin en çok ilgi görenlerinden biri olan makyaj oyunları genel olarak kız çocukları tarafından tercih edildiği düşünülse de aslında erkek çocuklarının bir bölümününde bu oyunları tercih ettiği gözlemlenebiliyor. Yaratıcılık yönlerini ve estetik yargılarını geliştirmesi açısından alternatif makyaj oyunları birçok insanın tercihi olabilir.

Makyaj oyunları denildiğinde sadece bir model ve onun yüzüne uygulanacak olan makyaj gelebilir. Ancak makyaj oyunları kendi aralarında daha çok çeşitlilik gösteriyor. Mesela temel konseptin oje sürmeye dayandığı oyunları dahi bulabilirsiniz. Renkli ojelerle tırnakları canlandırmak hoşa gidiyor olsa gerek ki oynanma oranı oldukça yüksek alternatif makyaj oyunları arasında yerini alıyor.

Alternatif makyaj oyunlarına daha ilginç bir örnek ise zombi makyajı. İsmi irite edici olsa da oynamak gayet keyif verici oluyor. Güzel modelleri yaptığınız çılgın makyaj ile vahşi bir görünüme sokabilirsiniz. Eğlenmek isteyenler için iyi bir makyaj oyunu alternatifi olabilir. Benzer bir diğer alternatif ise vampir makyajı. İlginç sonuçlar elde etmek istiyorsanız mutlaka denemelisiniz.

Modelleri onların önemli buluşmaları için hazırlamak da sizin ellerinizde. Dilerseniz onları güzel değil de çirkin yapmak için de uğraşabilirsiniz. Bilinen bir gerçek ki makyaj bir insanı daha güzel de yapabilir daha çirkin de. Sonuç olarak eğer amacınız keyifli vakit geçirmek ise sayfada yer alan birbirinden eğlenceli alternatif makyaj oyunlarından birini tercih edebilirsiniz.

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • GTA V ÇIKIŞ TARIHI BELLI OLDU!

    Merakla beklediğimiz GTA V’te son aşamaya gelindi. Artık oyun hazırmış neredeyse ama çıkış tarihine daha çok var… Çıkış tarihi Mayıs 2013 olarak belirlendi. Bu kadar geç olmasının nedeni ise -ne kadar doğru bilinmez-  Kasımda çı...

  • Pes 2013 ‘ün Resmi Çıkış Tarihi Açıklandı

    Konami sitesinde oyunun çıkış tarihini açıkladı.Pc,PS3 ve xbox 360 için çıkış tarihi 21 eylül olarak belirlendi.   FIFA13’ün tam bir hafta öncesi. FIFA sever oyuncular, en azından oyuna bir hafta bakıp çıkabilecek, PES sever oyun...

  • Battlefield 4 Sistem Gereksinimleri !

    Şüpheli bir sistem gereksinimleriyle karşı karşıyayız.Şüpheli derken neyi kast ediyorum.EA/Origin çalışanlarından biri bu bilgileri sızdır ve ortadan yok oldu.Ama bir vatandaş ise bu bilgileri alarak paylaştı.   Minimum İşletim sistemi...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar