Android Kullananlar İçin Harika Bir MMO Oyun

Android Mmoplay tarafından 3 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok

2270[1]

Android kullanıcılarının rahatlıkla, severek oynayabileceği bir oyun olan Drone – Shadow Strike oyunu bir strateji oyunudur. Android platformlarda oynayabileceğiniz çok fazla oyun mevcuttur fakat önemli olan oyunu oynarken eğlenmeniz önemlidir. Bu oyun sayesinde hem düşünecek hem de eğleneceksiniz.

Drone – Shadow Strike android oyun platformlarında oldukça iddialı bir giriş yapmıştır. Bu oyun çok kısa bir süre içinde Google Play uygulamasında oylamalarda ve indirmelerde iyi bir başarı elde etmiştir. Gerçekçi efektleri sayesinde bu oyunun bağımlısı olacaksınız. Farklı savaş stratejileri sayesinde çok seveceğiniz bir oyundur.

Oyunun mantığı ve kurgusu oldukça kolay anlayabileceğiniz bir şekildedir. Yüksek teknoloji ile üretilen uçakların sahip olduğu bombaları, silahları ve füzeleri kontrol ediyorsunuz. Sahip olduğunuz bu uçak sayesinde düşmanlarınızı tespit ederek onları yok ediyorsunuz. Gerçekçi kurgusu ile bu oyun ile farklı dünyalarda saldırılarda bulunabiliyorsunuz ve bu sayede kendinizi gerçekçi bir savaşın içinde buluyorsunuz.

Drone – Shadow Strike oyununun belirli özellikleri vardır. Bu oyunun içerisinde bulunan bazı özellikleri aşağıdaki gibi sıralayabiliriz.

  • Oyun içerisindeki stratejinizi belirleyecek 7 farklı saldırı modeline sahip olabilirsiniz.
  • Oyun içerisinde bulunan asker modellemeleri oldukça mükemmel bir şekilde kurgulanmıştır. Oluşturacağınız asker birlikleri içerisinde 20 çeşit rütbe bulunmaktadır.
  • İnsansız savaş uçakları sayesinde oyun daha heyecanlı bir hale gelmiştir. 7 farklı çeşidi olan istediğiniz insansız savaş uçağına sahip olabilirsiniz.
  • Oyun içerisinde gerçekleştirmeniz gereken 24 tane göreviniz vardır.
  • Oyunu en güzel ve en eğlenceli kılan şeylerden birisi de ittifak oluşturabilmenizdir. Oluşturacağınız ittifaklar sayesinde düşmanlarınızla daha kolay bir şekilde savaşabilirsiniz.

Bu strateji oyunu savaş oyunlarına ilgisi olanlar için oldukça iyi bir seçim olacaktır. Oyunu oynamak ve indirmek tamamen ücretsizdir fakat oyun içerisinde bulunan bazı özellikleri kullanabilmeniz için belli miktarda bir ücret ödemeniz gerekmektedir. Google Play Store’den bu oyunu android telefonunuza veya tabletinize indirerek hemen oynamaya başlayabilirsiniz. Sizlerde bu oyun sayesinde kendinizi daha rahat hissedebilirsiniz. Mükemmel efektleri ve kurgusu sayesinde harika bir görseli olan android uygulamalarda kullanabileceğiniz bu oyun sayesinde can sıkıntılarından kurtulmuş olacaksınız.

Youtube kanalımıza abone olmak istermisiniz?

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar