Android Uygulamalarda Kullanabileceğiniz En iyi Araba Oyunları

Android Mmoplay tarafından 3 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Android Uygulamalarda Kullanabileceğiniz En iyi Araba Oyunları

Google-Play-Store-1[1]

Google Play‘de bulunan araba sürme simülatörleri sayesinde cep telefonunuzdan veya tabletinizden kolay bir şekilde oynayabileceğiniz bu oyunun bazı çeşitleri bulunmaktadır. Hem eğlenceli hem de kolay olan bu oyunu oynamak ve indirmek tamamen ücretsizdir. Bu oyunun çeşitlerinden ve özelliklerinden sizlere kısaca bahsedelim

 • Araba sürme simülasyonları: Günlük hayatımızda kullandığımız normal arabalar baz alınarak hazırlanmış olan oyun içerisindeki arabalar ile kendinizi sınayabilirsiniz. Oyun içerisinde 4 farklı çeşitte araba bulunmaktadır. Bu arabalar; spor araç, pikap araç, 4×4 araçlar ve otobüslerdir. Oyun içerisinde bulunan direksiyon ve pedallar sayesinde kontrol imkanı tamamen sizlere aittir. Tıklayabileceğiniz tek bir buton sayesinde istediğiniz aracı seçerek ona binebilirsiniz ve sürmeye başlayabilirsiniz.
 • 3 boyutlu klasik araba simülasyonları: Diğer araba simülatörlerine göre daha gerçekçi bir araba profili çizen bu oyun sayesinde oldukça iyi bir şekilde vakit geçirebilirsiniz. Seçeceğiniz arabalar ile herhangi bir kaza yaptığınız taktirde oluşan hasarları da gerçekçi bir şekilde sizlere sunan bir uygulamadır. Araç içerisinde bulunan iç ve dış kameralar sayesinde aracınızı daha rahat bir şekilde kontrol edebilirsiniz.
 • 3 boyutlu yarış arabası simülasyonları: Yarış arabalarına tutkusu olan kişilerin severek ve eğlenerek oynayacağı türden bir araba oyunudur. Bu oyun sayesinde hız tutkunuzu zorlayabilirsiniz. Sunmuş olduğu gerçekçi araba görüntüsüyle farklı haritalar kullanarak farklı yollarda arabanızı istediğiniz şekilde kullanabilirsiniz. Arabada bulunan iç kamera sayesinde arabanızı istediğiniz şekilde ve rahatlıkla kontrol edebilirsiniz. Kaza anında sizlere sunmuş olduğu gerçekçi hasar raporu ile kendinizi oyuna daha çok kaptıracaksınız.
 • 3 boyutlu araba taşıma kamyonu: Eğer araba taşımak ile ilgili bir merakınız varsa bu oyun tam sizlere göredir. Her çeşit aracı bu oyun sayesinde taşıyabilirsiniz. 3 boyutlu olarak oynayacağınız bu oyunun görseli ve grafikleri tamamen gerçekçidir. Güzel grafiklerin ve 3 boyutun bulunduğu güzel ve eğlenceli olan bu oyunu hemen denemelisiniz.
 • Askeri araba simülatörü: Normal arabaları sevmeyen ve daha farklı bir şeyler denemek isteyen oyun severler için bu simülatör oldukça eğlenceli olacaktır. Bu oyun sayesinde askeri araçları ve tankları zevkle kullanabilirsiniz. Sahip olmuş olduğu gerçekçi grafikleri ve yüksek araç sürme eğitimine sahip olan bu oyun içerisinde birbirinden farklı olarak 5 kamera açısı bulunmaktadır.

Bu araba oyunları sayesinde boş vakitlerinizi daha eğlenceli bir hale getirebilirsiniz. Eğlenmek sizlerin de hakkı bu fırsatı değerlendirerek eğlenmeye hemen başlayın.

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
 • Minecraft Oyuncusundan Le Mans Pisti!

  BioShock Infinite‘in Columbia’sına el atan minecraft oyuncularını biliyorsunuz :).Bu projeler insanların günlerini,aylarını aldığını hepimiz gayet iyi biliyoruz.Bu seferki projeleri ise Le mans pistini bit görüntülerle tekrardan yarat...

 • King online beta kapılarını oyuncularına açtı

  Gamersfirst büyük oyunları yayıncılığını geçtiğimiz zaman bırakmıştı.Bu durum biz yazarları gamersfirst kapanışımı diğe nitelendirmiştik.Gamersfirst ‘ de biz yazarlara cevap vermek için yeni oyunlarını duyurmaya başladı.Bu oyunlardan ...

 • Efsane “Rome” Geri Dönüyor

  Eylül ayında sevenleri ile buluşacak olan  The Creative Assembly firmasının Total War ailesine ait Find a Way sinemasal kurgusu ve görselleri ile hayranlarını baya bir etkileyemeyi planlıyor, bizce bunu başaracak. Sizi trailer ile başbaşa b...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar