Angry Birds Go ücretsiz olarak yayınlandı !

Android Emre Şahin tarafından 4 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Angry Birds Go ücretsiz olarak yayınlandı !

Angry Birds sevenler müjde !

2

Mobil platformun klasikleri arasına giren efsane oyun Angry Birds yepyeni oyunu ile karşımızda. İlk olarak iOS da bulunan ardından tüm platformlara yayılıp büyük beğeni toplayan Angry Birds, Rovio firması tarafından geliştirilmeye devam ediyor.

Firma bu sefer de Angry Birds’ü araba yarışı türünde sunuyor.

Android ve iOS platformlarında ücretsiz olarak sunulan oyun Apple Store da 97.7 mb , Google Play Store da ise 168 mb boyutunda.  iOS 6.0 ve Android 2.3.3 üstü işletim sistemleri haricinde ise oyun çalışmıyor.

Angry Birds Go Google Play Store sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://play.google.com/store/apps/details?id=com.rovio.angrybirdsgo

Angry Birds Go Apple Store  sayfasına aşağıdaki linkten ulaşabilirsiniz.

https://itunes.apple.com/tr/app/angry-birds-go!/id642821482?mt=8

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Ogame24 Hediye Dağıtıyor

      ogame24 bildiğiniz Ogame‘in 35 katı hizli bir server.Ogame’den bir diğer farkıda her yarışma sonunda en iyi kullanıcıya iPhone 4s veriyorlar. Sitelerinde verdikleri bilgiye göre iPhone 4s ödüllü ilk server (Server 1) 10 E...

  • Basket Dudes Videolu İnceleme

    Bu videomuzda ArkArena tarafından Türkiye sunucularında yayınlanan Basket Dudes’ı sizler için kısa bir şekilde inceledik. Basket Dudes nasıl bir oyun dersek piyasada gördüğümüz futbol manejerlik oyunlarını basketbol olarak çevrilmiş t...

  • Need For Speed Oyunlarından Kareler

    Tamamen MMOPlay2 ve Üyeleri tarından çekilek fotoğraflar yayınlanmaktadır.Oyun serisi fark etmeksizin kabul edilir.Üyeler tarafından bize fotoğraf iletmek için mail adresimiz : iletisim@mmoplay2.org adresinden ulaşabilirsiniz.

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar