ArkArena’nın Yeni RPG oyunu!

Önemli 5 Yazı Mmoplay tarafından 5 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
ArkArena’nın Yeni RPG oyunu!

ArkArena’yı bir çok oyundan tanıyoruz.Bu oyunları merak edenler için ise Basket Dudes,Renaissance Heroes Türkiye’dir.ArkArena duyduğumuza göre yakın zamanda Blade 9 için MoreFunPlay ile bir anlaşma sağlandı.

ArkArena’nın bütün oyunları gibi bu oyunun da tamamen Türkçe olmasını sağlıyacak.Bu çalışmalara bittikden sonra yakın zamanda oyunun yayınlanacağını umut ediyoruz..
[NOTE] Oyundan Bir Kaç Bilgi [/NOTE]

Efsanelerde Tanrılara ait olduğu söylenen 9 silah, onlara sahip olacak kişiye sonsuz bir güç sağlayacak. Herkes bu kayıp 9 silahın arzusuyla kavrulurken bu topraklardaki krallıklar ve diğer güçler bunu başarabilmek için arayışlarını sürdürüyor. İşte bu düzeni bozulmuş ve tehlikeli dünya Blade 9 oyuncularına büyülü bir dünya vaad ediyor!

 

Dokuz farklı sınıfı, detaylı eşya geliştirme sistemi, meslekleri, çeşitli ve rekabetçi PvP sisteminin yanı sıra, zindanları ve uçsuz bucaksız alanlardaki vahşi dünyada oyuncularını maceradan maceraya koşturacak PvE içeriği ile Blade 9 Türk MMO piyasasında farklı bir yer edinecek. Kendine özgü Silah Ruhu sistemi, Kanat Sistemi, Çakra Sistemi, Lonca Savaşları, bot sistemi, günlük görevleri, farklı başarımları ve özel bonuslu ünvan sistemleri ile Blade 9 eşine rastlanmayan ve çok özel deneyimi oyuncularına sunmaya hazırlanıyor.

 

Tamamen Türkçe olarak oyunculara sunulacak olan Blade 9, yakın zamanda başlayacağı Stres test dönemi ile de hem oyunculara kapılarını açacak hem de hızlı bir başlangıç öncesinde hazırlık sürecine girecek. Türkiye’de en yaygın ve sevilen oyun türlerinden olan MMORPG türünde farklı bir tecrübeyi yaşama fırsatı sunacak olan Blade 9 kısa bir süre içerisinde türün meraklılarını bu büyülü dünyaya davet edecek.

 

Oyunculara kaliteli bir hizmet ve keyifli bir dünya sunmak adına çalışmalarına tüm gücüyle devam eden ArkArena oyun gamını genişletmeye devam edecek. Blade 9’da da eksiksiz ve üstün bir hizmeti sunabilmek adına çalışmalarımızı büyük bir hızlı sürdürüyor ve bu yeni macerada sizleri de aramızda görmek için sabırsızlanıyoruz!

[NOTE] Oyun İle İlgili Oynanış Videosu [/NOTE]

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • League of Legends turnuvası

    AOC, League of Legends ile oyun segmentindeki sponsorluğunu genişletiyor.Ekran uzmanı AOC oyun sektöründeki sponsorluk faaliyetlerini genişletiyor. Multiplayer aksiyon oyunu klasiği League of Legends 30.000.000 kişilik güçlü oyuncu kitlesi,...

  • Real Football 2013 Android Game

    [NOTE] İndir/Yükle [/NOTE]   [HELP] İçerik [/HELP] Real Football 2013 Android Game Download. Real Football 2013 Android Oyunu İndir. Android platformu için üretilmiş oldukça etkileyici bir futbol simülasyonu. Real Football 2013, benzer...

  • Popüler Uygulama Artık Ücretsiz !

    Android’in isim yapmış keyboard uygulamalarından olan SwiftKey ücretsiz oldu ! Apple’ın iOS8’e geleceğini de duyurduğu uygulama bundan böyle ücretsiz olarak kullanıcılarına hitap edecek. Ücretsiz olmadığı zamanlar 30 günlü...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar