Black Ops 2 İnternete Sızdı Mı?

MMOFPS Mmoplay tarafından 5 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Black Ops 2 İnternete Sızdı Mı?

Cumartesi sabahı ortaya çıkan bir iddia oyun dünyasını salladı: “Black Ops 2 piyasaya sızdı, hatta Torrent’e bile düşmek üzere” diye. Daha dedikodunun doğruluğu bile tartışıladursun, Xbox 360 mod yapıcı iHc James nickli kişinin youtube’a yüklediği bir video ise ateşi ziyadesiyle körükledi: Videoda daha çıkmasına iki ay olan Black Ops 2’ye uTor Cheat Engine ile mod yapılmıştı.

Artık albümlerin, filmlerin, hatta oyunların da çıkış tarihlerinden önce dışarı sızdırılmasına alışkın sayılırız. Ama 2 ay sizce de biraz fazla değil mi? Tabi ortalığı ateşe veren bu gelişmenin ardından Activision olaya derhal el koydu ve videonun yüklü olduğu bütün siteleri tek tek avladıktan sonra şu açıklamayı yaptı: “Gördüğünüz video geliştirilme aşamasında olan bir demo parçasıdır ve test amacıyla geliştirme kitleri tarafından yapılmıştır. Oyunun asıl ve gerçek versiyonu ise hâlâ elimizde mevcut olup kesinlikle başka şahıslar tarafından ele geçirilememiştir“.

Sonuçta basit bir demo olsa bile başkalarının eline nasıl geçtiği gerçekten çok ilginç. Ki videodaki görüntülerin kalitesinin ilk Black Ops’dan çok da farklı olmadığını görmek kafamızda çeşitli soru işaretleri bırakmadı da değil hani. Ama gene de kendiniz de bir görmek isterseniz video burada, bu da avlanmadan önce elinizi çabuk tutun:

[note] Video [/note]

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Gameloft’un harika oyunlarından : Rival Knights !

    Köyde yaşayan fakir bir şovalyenin mızrak dövüşüyle soyluların arasından sıyırılıp zafere yürüyüşü ! Gameloft’un her oyunu gibi Rival Knights’de fantastik hikayesi ve harika grafikleriyle bize telefonda bir PlayStation keyfi yaşatıyor. Kahr...

  • Oyun İçin Yapılmış Capsler

     

  • Knight online Gamescom Çekilişle Hediye Dağıtıyor!!!

    Knight online yayımcısı Gamescom Çekilişle Hediye Dağıtıyor. [note]Çekilişe katılabilmek için[/note] Almanyadaki GNGWC  etkinliğine katılaması yeterlidir. [help] İşte Hediyeler [/help] 3 adet Razer Deathadder fare  4 adet Creative Fatal1ty ...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar