Çağın Telefonları Iphone6 ve Iphone6 Plus

TeknoPlay2 Mmoplay tarafından 6 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Çağın Telefonları Iphone6 ve Iphone6 Plus

2014-09-09_22-38-02[1]

Teknolojinin lider markalarından olan hatta devi olarak da nitelendirebileceğimiz Apple, telefon konusunda da sürekli olarak yaptığı çalışmalar ve ilerlediği adımlar ile kendinden bahsettirmeyi başarmıştır. Telefonda piyasaya sürdüğü IPhone serisi ile diğer bütün telefonları geride bırakmayı başarmıştır. Üstelik serisine sürekli yeni bir model ve daha iyi özellikleri de kazandırarak canlı kalmayı da başarmıştır.

Apple uzman çalışma kadrosuyla son zamanlarda geliştirmiş olduğu IPhone serisinin son telefonlarını geçtiğimiz günlerde piyasaya sürmüştü. Bu telefonlara ilk ulaşanlardan, ilk satın alanlardan olmak için de insanlar geceleri uykularını bırakıp sıralara geçmiş ve telefonlarını satın alabilmek için sabırsızlıkla ve saatlerce beklemişlerdi. Peki, bu telefonların bu kadar çok beklenmesi ve tercih edilmesinin sebepleri nelerdi?

Öncelikle telefonların cazip olmasının birinci nedeni taşımış olduğu markanın piyasaya vermiş olduğu güvendir. Ama diğer nedenler tamamen serinin son ürünleri olan telefonlarla yani IPhone6 ve IPhone6 Plus ile alakalıdır. Şimdi bu telefonların özelliklerinden kısaca bahsedelim.

IPhone6  4.7 inç lik bir ekran boyutuyla meraklılarını karşıladı. Apple’in telefon serisi içerisinde diğerlerinden daha geniş bir ekrana sahip oluyor olması da tercih edilme olasılığını artırdı. Aynı zamanda 326 ppi ekran çözünürlüğü ile de alıcılarını kendine çekmeye devam etti. 8 mp arka kamera ve 1.2 mp ön kamerası ile de telefon ile birlikte yanınızda, cebinizde fotoğraf makinası taşımanıza imkan sağlamış oldu. 8gb, 16gb, 64gb ve 128gb farkı hafıza özellikleri ile de piyasayı renklendiren bu ürün su geçirmemesi ile de kullanım ömrünü uzatmaktadır.

IPhone6 Plus ise bu telefonun biraz daha gelişmiş hali olarak piyasaya sürülmüştür. Daha büyük bir ekranı ve çözünürlüğü olan telefonun ekranı 5.5 inç iken çözünürlüğü 401 ppi dir. Görüntü kalitesini önemseyen insanlar için IPhone6 Plus daha cazip bir telefon olma özelliği taşımaktadır. Büyük ekranlı telefonların rahat ve kolay kullanım olanağını da müşterilerine sunarak tarzını ortaya koymaktadır. Diğer bütün özellikleri IPhone6 ile aynıdır.

Siz de cebinizde kaliteyi ve güveni taşımak istiyorsanız hemen bir IPhone sahibi olabilir hatta bu serinin son ürünleri olan Iphone6 ve Iphone6 Plus’ ın keyfini sürebilirsiniz.

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Warface’de Yenilik Bitmiyor!

    Gface tarafından yayınlanmakta olan Warface bildiğiniz üzere 2 ay önce açık betaya geçtiği haberini siz değerli okuyucularımıza duyurmuştuk.Bu 2 aylık süreçde Gface ekibi dur durak bilmeden çalışmaya devam ediyor diğebiliriz. Bu gün ki günc...

  • Second Life

    Second Life, oyunun isminden biraz anlamışsınızdır. Yazı ile tüm özellikleri anlatılamaz ama ben yinede sizin oyun hakkında fikir sahibi olmanızı istiyorum. Son bir kaç yıldır ülkemizde belirli bir kitleye ulaşan bu oyun adında anlaşılacağı...

  • MMOPLAY2’den Ücretsiz Point Blank ng kuponları

    MMOPLAY2  olarak  bir çok online oyunun promosyon kodlarını dağatmaya karar verdik. İLk Promosyon kodunu dağıttımız online oyun point blankdir. Biran önce deneyin ; [note] Promosyon Kodları [/note]   NWHO-BTXF-IV01-6394  — 10 TL ...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar