Çağın Telefonları Iphone6 ve Iphone6 Plus

TeknoPlay2 Mmoplay tarafından 3 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Çağın Telefonları Iphone6 ve Iphone6 Plus

2014-09-09_22-38-02[1]

Teknolojinin lider markalarından olan hatta devi olarak da nitelendirebileceğimiz Apple, telefon konusunda da sürekli olarak yaptığı çalışmalar ve ilerlediği adımlar ile kendinden bahsettirmeyi başarmıştır. Telefonda piyasaya sürdüğü IPhone serisi ile diğer bütün telefonları geride bırakmayı başarmıştır. Üstelik serisine sürekli yeni bir model ve daha iyi özellikleri de kazandırarak canlı kalmayı da başarmıştır.

Apple uzman çalışma kadrosuyla son zamanlarda geliştirmiş olduğu IPhone serisinin son telefonlarını geçtiğimiz günlerde piyasaya sürmüştü. Bu telefonlara ilk ulaşanlardan, ilk satın alanlardan olmak için de insanlar geceleri uykularını bırakıp sıralara geçmiş ve telefonlarını satın alabilmek için sabırsızlıkla ve saatlerce beklemişlerdi. Peki, bu telefonların bu kadar çok beklenmesi ve tercih edilmesinin sebepleri nelerdi?

Öncelikle telefonların cazip olmasının birinci nedeni taşımış olduğu markanın piyasaya vermiş olduğu güvendir. Ama diğer nedenler tamamen serinin son ürünleri olan telefonlarla yani IPhone6 ve IPhone6 Plus ile alakalıdır. Şimdi bu telefonların özelliklerinden kısaca bahsedelim.

IPhone6  4.7 inç lik bir ekran boyutuyla meraklılarını karşıladı. Apple’in telefon serisi içerisinde diğerlerinden daha geniş bir ekrana sahip oluyor olması da tercih edilme olasılığını artırdı. Aynı zamanda 326 ppi ekran çözünürlüğü ile de alıcılarını kendine çekmeye devam etti. 8 mp arka kamera ve 1.2 mp ön kamerası ile de telefon ile birlikte yanınızda, cebinizde fotoğraf makinası taşımanıza imkan sağlamış oldu. 8gb, 16gb, 64gb ve 128gb farkı hafıza özellikleri ile de piyasayı renklendiren bu ürün su geçirmemesi ile de kullanım ömrünü uzatmaktadır.

IPhone6 Plus ise bu telefonun biraz daha gelişmiş hali olarak piyasaya sürülmüştür. Daha büyük bir ekranı ve çözünürlüğü olan telefonun ekranı 5.5 inç iken çözünürlüğü 401 ppi dir. Görüntü kalitesini önemseyen insanlar için IPhone6 Plus daha cazip bir telefon olma özelliği taşımaktadır. Büyük ekranlı telefonların rahat ve kolay kullanım olanağını da müşterilerine sunarak tarzını ortaya koymaktadır. Diğer bütün özellikleri IPhone6 ile aynıdır.

Siz de cebinizde kaliteyi ve güveni taşımak istiyorsanız hemen bir IPhone sahibi olabilir hatta bu serinin son ürünleri olan Iphone6 ve Iphone6 Plus’ ın keyfini sürebilirsiniz.

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Pazar Keyfine Keyif Katın

    Haftasonları genelde insanların dışarıya çıkıp stres attığı bir gün olarak bilinsede ne yazıkki sıcak yaz günlerinde durum böyle olmuyor.Bizde, sizler evde pişerken en azından daha eğlenceli zaman geçirmeniz açısından tavsiye niteliğinde bi...

  • S2 – Son Silah E-Sport İçin Geliyor

    31 Mayıs’ta kapalı betanın açılmasıyla birlikte Türk oyun severlerle buluşan S2 – Son Silah, kısa sürede birçok oyuncu tarafından aranan bir oyun haline geldi. Farklı oyun yapısı ve kurduğu oyun içi dengesiyle, MMOFPS oyunları arasınd...

  • King online beta kapılarını oyuncularına açtı

    Gamersfirst büyük oyunları yayıncılığını geçtiğimiz zaman bırakmıştı.Bu durum biz yazarları gamersfirst kapanışımı diğe nitelendirmiştik.Gamersfirst ‘ de biz yazarlara cevap vermek için yeni oyunlarını duyurmaya başladı.Bu oyunlardan ...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar