Cyanide’tan Yeni Strateji Oyunu ‘Impire’

Strateji Mmoplay tarafından 6 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Cyanide’tan Yeni Strateji Oyunu ‘Impire’

Paradox Interactive‘in tur etkinliğinde duyurulan, Cyanide Studios‘un yeni strateji oyunu Impire 2013’ün ilk çeyreğinde bizlerle olacak. Impire, ismi gereği Bjal-Abaddon adında bir demon imp’i  konuk edecek.

Bjal-Abaddon’un zırhı ve silahlarını düzenleyerek onu muhteşem bir zindan lordu haline getirebiliyoruz. Bir zindan kuruyoruz ve sizin karanlık ordunuzu yok etmeye gelen ordulara saldırıyoruz. Bütün oyun yeraltı zindanlarında geçmiyor elbette. Eşya adına yüzeyde de ava çıkabiliyorsunuz.

Campaign modu hem single hem co-op için hazır durumda. Ayrıca oyunun 4 kişiye kadar çıkması düşünülen  multipalyer modları da gelecek (Paradox geliştirmeleri aktaracağını söyledi). Impire PC için 2013’ün ilk çeyreğinde gelecek. Birkaç ekran görüntülerini aşağıda bulabilirsiniz.

impire-1
impire-2

impire-4

 

 

 

 

oyun gezer sitesinden alıntıdır.

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Joygame ve Joygame Oyunları

    Joygame 2009 yışında kurulmuştur ve Joygame Interactive Services LTD – KKTC®’nin tescilli markasıdır. Online oyunlar üzerine kurulan bu şirket bu yöndeki hizmetlerini kurulduğu tarihten beri yürütmektedir.  Joygame bünyesindeki ...

  • Bizimle çalışmak istermisiniz

    – Deneyelim makaleler yazabilecek – +16 Yaş olması gerek – Makeleler özgün olacak – Makaleler kopyala yapıştır olmıyacak – Haftada 14 makale yazabilcek ( Günde 2 makale ) Bizimle çalışmak isterseniz batuhansayg...

  • Niko ,GTA V oynanış videosu!

    Niko bizi çok üzdüğü için makalemize devam edemiyecez .İyi seyirler

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar