Daha İyi Bir Diablo III İçin Yoldaki Güncellemeler

MMORPG Mmoplay tarafından 6 sene önce paylaşıldı. 1 Yorum
Daha İyi Bir Diablo III İçin Yoldaki Güncellemeler

diablo-iii-mid_copy

Blizzard‘ın çoğu güncelleme açıklamasında söylediği gibi oyun sonu yapılacaklar listesi büyümeye başlıyor. Oldukça hızlı yükselişinin ardından bir o kadar da düşüş yaşayan Diablo 3 için Blizzard, çok yoğun bir çalışma içerisinde. Öyle ki bu öğlen Blizzard’ın başkanı Mark Morhaime, resmi sitede yazdığı upuzun bir açıklama ile tüm fikir ve görüşlerini oyuncularla paylaştı. Yazının geneli beklendiği üzere, oyunda yaşanan olumsuzluklar ve oyuncuların istekleri üzerineydi.

Daha önceki açıklamalarda da Blizzard’ın derdi oyunun sonunda gelindiğinde yani 60 Lv. ve Inferno zorluğu bittiğinde bile, oyunda yapılacak hiçbir şeyin kalmıyor olmasıydı. Bununla birlikte Morhaime’in de planları öncelikle oyun sonu sırasında eşya avı dışında da bir etkinlik, oyuncuyu oyuna bağlayacak bir şeyin olması üzerine.

Bunun dışında sık sık güncellenecek oyun patch’leri ile geliştirmeler, bug düzeltmeleri, bazı geri kalmış skill değişimleri, güçsüz sınıf yönlerinin geliştirilmesi hedefleniyor. Oyunun ara yüzü de hala geliştirilme aşamasında. Sosyal yönden daha kolaylık sağlayacak güncellemeler tek tek deneniyor ve geliştiriliyor.

Bir diğer önemli konu olarak Legendary eşya konusunun güncellenmesi planlar arasında. Legendary olacak ise, o eşya daha ilgi çekici, daha güçlü ve elbette daha eşsiz olmalı diyor Blizzard. Oyundaki eşya konusunun bununla birlikte kapanması oldukça ilgi çekici. Zira tek eşya başlığı altında sorunlu olanlar Legendary sınıfı değil. Komple büyük bir eşya sınıfının elden geçirilmesi gerek. Blizzard yine de gelecekteki güncellemeler ile her şeyi yoluna sokacağına söz veriyor.

Morhaime’in oyunun çıkışından bu yana gündeme düşen olsun, akıllarda kalan olsun her şeye baştan sona değindiği resmi yazısını şuradan bulabilirsiniz. Özetle, bunca zamandır yapılan açıklamalar gibi Blizzard’da oyunlarının ‘mükemmel’ olmadığının farkında ama çok çaba sarf ettiklerini ve yoluna koyacaklarını söylüyorlar. Umarız bunun için çok geç olmamıştır çünkü hepimizin bildiği gibi Diablo 3 gün geçtikçe çok kan kaybediyor.

Mark Morhaime’e sesleniş: Eskiden tek derdimiz Error 37 idi.

 

 

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
 • Knight Online Eskiye Geri Adım Mı Atıyor !

  NTT Game tarafından yayınlanan Knight Online World herkes gayet iyi biliyordur oyun 10 senedir rahat bir şekilde oynanılmaya devam ediyor tabi ki de oyuncuların %70 oyunu bıraktığı gerçeği ortada.NTT Game oyuncuları yeniden kendini çekmek i...

 • Warface Açık Betada!

  Warface , Crysis ve Far  Cry serilerinin de yapımcısı olan Crytek yeni projesi.WarFace browser tabanlı, free to play FPS oyunudur.1 yılı aşkın kapalı betada olan WarFace bu hafta içinde açık betaya başladı ve nihayetinde oyuncuları sevindir...

 • Bizimle çalışmak istermisiniz

  – Deneyelim makaleler yazabilecek – +16 Yaş olması gerek – Makeleler özgün olacak – Makaleler kopyala yapıştır olmıyacak – Haftada 14 makale yazabilcek ( Günde 2 makale ) Bizimle çalışmak isterseniz batuhansayg...

Yorum Yazın
 • kaka diyor ki:

  Top Eleven da maçım var buyrun beleşşş 😀 Oyun

 • FACEBOOK SAYFAMIZ
  Android Oyunlar