Ice Age Dünyası Oyuna Geldi!

Web Tabanlı Mmoplay tarafından 6 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Ice Age Dünyası Oyuna Geldi!

Dünyayı kasıp kavuran, 7’den 70’e herkesin tutkunu olduğu animasyon efsanesi Ice Age, Joygame kalitesiyle oyuncuların parmaklarının ucunda! Manny, Sid, Diego ve Scrat ile büyük maceraya hazır mısınız?

Online oyun sektörünün rakipsiz devi Joygame, web tabanlı oyunlarda da liderliği kimseye bırakmıyor. Oyunseverleri bilgisayar başına kitleyecek yeni oyunu Ice Age Online ile oyuncular, hiçbir kurulum dosyası indirmeden internet tarayıcısı üzerinden ücretsiz olarak oynayabilecekler.

Kadın, erkek, yetişkin, çocuk her yaştan her kesime hitap eden Ice Age Online, hayranlarının buz çağını yaşamasını garanti ediyor. Şu sıralar ‘Buz Devri 4: Kıtalar Ayrılıyor’ adıyla gişe rekorları kıran filmin oyunu, Joygame.com üzerinden ücretsiz ve tamamen Türkçe dil ve lokalizasyon farkıyla oynanabiliyor. Filmin senaryosuna ve çizimlerine bağlı kalınarak tasarlanan Ice Age Online ile kendinizi filmin içinde gibi hissedeceksiniz.

Bu Oyunda Sürünün Tek Umudu Sizsiniz!

Oyunun konusuna gelince… Göç sırasında zor anlar yaşayan sürü, rüzgara kapılan tohumlar gibi başka yerlere savrulmuştur. Oyunda sürünün tek umudu sizsiniz. Onları bulup evlerine güvenli bir şekilde dönebilmeleri için bir kamp kurmalısınız.

Sonunda Ice Age Online ile Ice Age ailesinin üyesi olup, kendi karakterinizi yaratarak Manny, Sid, Diego, Scrat ile büyük maceralara atılacaksınız. Ice Age Online’da diğer oyuncularla iletişim için arkadaş listesi, sohbet sistemi, diğer arkadaşların kamplarını ziyaret etme ve dostluk yarışmaları mevcut. Oyunu daha da eğlenceli bir hale getirmek için Ice Age Online’da sosyal etkileşimler oldukça fazla. Arkadaşlarınızla beraber yılın en heyecanlı online macera oyunu Ice Age için hazır olun!

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Diablo 3’ü 40 Saat Boyunca Oynadı, Hayatını Kaybetti

    Bu seferki talihsiz kişi 18 yaşındaki Tayvanlı Chuang.   Tayvanlı genç Chuang, oturduğu yerde bir internet kafede özel oda ayırttırdı. Raporlara göre Chuang, neredeyse 2 gün boyunca yemek yemeden, su içmeden, odadan hiç çıkmayarak Diab...

  • EA ‘da Online Pass Tarih Oluyor!

    Yakın zamanda Electronic Arts‘ın basın yoluyla duyurduğu Online Pass sistemini  kaldıracağını duyurdu.EA ‘nın oyuncuları bu haberle sevindirdiğinide söyliyebiliriz. Online Pass ilk olarak EA Sports altında çıkacağı oyunlarda kul...

  • [Video]Titanfall Yapımcılar ve Sahne Arkası

    Tek amaçları eğlence olan Titanfall yapımcılarını izliyor.(İngilizcemiz yetmedide  )  

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar