iOS 8 ‘de bizi neler bekliyor ?

TeknoPlay2 Emre Şahin tarafından 4 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
iOS 8 ‘de bizi neler bekliyor ?
mmoplay2

mmoplay2

Bildiğiniz gibi Apple geçtiğimiz hafta yapılan WWDC 2014 zirvesinde yeni çıkacak mobil işlerim sistemini ( iOS 8 ) tanıttı. San Francisco’da Craig Federighi tarafından gerçekleştirilen sunumda Apple fanlarını heyecanlandıracak bir çok yenilikten bahsedildi. Yazılım geliştiriciler için iOS 8’in daha iyi imkanlar barındırdığını söyleyen Federighi, e-mail yazma esnasında diğer e-posta’lara ulaşma ve interaktif bilgi sisteminin de yenilendiğini söyledi.
iOS7’de diğer mail içeriklerine ulaşılamamasından dolayı çok şikayet alan firma , yeni mobil işletim sistemiyle birlikte ekranın üstünde olan bildirim ile sosyal ağ Facebook’ta beğenme, gelişmiş e-posta kaydırma ve hızlı erişim gibi özellikleri de kullanıcılarına sunacak.
Bir başka yenilik olarak Spotlight özelliği sayesinde içerik ile hızlı bilgi edinme ve uygulama arama işlemleri yapılabilecek. Apple iOS8’de Quicktype ile klavyesini de geliştirecek. Quıcktype sayesinde yazılacak olan kelime erkenden tanımlanacak.
İstenen kişiye sesli mesaj gönderebilme konusunda da kullanıcılarına ” Tap to Talk” özelliğini sunan Apple yeni işletim sistemiyle bilgisayar sistemleri ve Mac’lerle daha uyumlu çalışacak.

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • [Video]Titanfall Yapımcılar ve Sahne Arkası

    Tek amaçları eğlence olan Titanfall yapımcılarını izliyor.(İngilizcemiz yetmedide  )  

  • Doom 4 Geliyor ! [İlk Video]

    Hemen hemen herkes Doom serisinin bir oyunu’nu oynamıştır(Şimdi ki çocuklar çok sanşız).Bu seriye yeni oyun dahil oluyor.E3 ‘de videosu yayınlanan Doom4‘ün ne zaman çıkacağı sorularına ise yapımcı şirket Temmuz aylarında s...

  • Assassin’s Creed 3’ün Yeni Trailer’ında Connor Bu Sefer Amerikalılara Karşı

      Merakla beklenen Assassin’s Creed 3 için yeni bir video daha yayınlandı. İlk Assassin’s Creed’te Scimitar adıyla yer alan ve sürekli geliştirilen grafik motoru 3. nesile AnvilNext adı ile geçti. Şimdiye kadar hiçbir...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar