Joygame ve Joygame Oyunları

MMORPG Hakangocmez tarafından 6 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Joygame ve Joygame Oyunları

Joygame 2009 yışında kurulmuştur ve Joygame Interactive Services LTD – KKTC®’nin tescilli markasıdır. Online oyunlar üzerine kurulan bu şirket bu yöndeki hizmetlerini kurulduğu tarihten beri yürütmektedir.  Joygame bünyesindeki oyunlarla birlikte insanlara tek bir portal üzerinden birçok oyuna erişebilme imkanı vermiştir. Bu nedenle de oldukça popüler olmuştur.

Ayrıca Joygame bünyesinde bu kadar farklı ve çeşitli oyun olması, birçok kullanıcının Joygame’i tercih etmesini sağlamıştır. Öyle ki bir oyunu sevmeyen bir oyuncu portaldaki diğer oyunu severek oynayabilir ve bu sayede Joygame üzerinden oyununa devam edebilir. İşte bu avantajı ile Joygame kuruluşundan beri sayısı giderek yükselen bir oyuncu kitlesi vardır.

Joygame’de oyunlar ücretsiz olarak oyunculara sunulmuştur. Oyunu normal şartlarda oynamak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Fakat oyunda daha da gelişmek ve avantaj elde etmek istiyorsanız oyundaki dükkanlardan para karşılığında birçok eşyayı alabilirsiniz. Ayrıca Joygame birçok oyununda Türkçe dil desteği de sunmaktadır. Bu nedenle ülkemizdeki oyuncular rahatlıkla oyunları oynayabilir, dil karmaşışından böylelikle de kurtulabilir.

Joygame bünyesinde; Wolfteam Türkiye, Rakion Türkiye, Jamia Online, Kehanet, Zombirock, Cengiz Han 2, S2 Son Silah, Mstar, Big Point Oyunları, Drakensang, Hengame, Joymoby, Joyotaku,  Joygame store gibi oyunlar ve bölümler mevcuttur. İşte belirtilen bu oyunların hepsini tek bir hesap üzerinden yönetebilir, hesaplarınızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca belirtildiği gibi oyunlarda alışveriş yapmak isterseniz bunu para ile yapabilirsiniz. Öncelikli olarak gerçek para ile oyun parası olan Joypara almanız gerekmektedir. Bu işlem sonrasında Joypara ile oyundaki alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca tüm oyunlar arasında Joygame para alışverişi sağlayabilirsiniz. Örneğin bir oyunu bıraktığınızda buradaki Joygame paranızı da diğer oyuna aktarabilirsiniz. Joygame Joyparayı kredi kartınız ile, click&buy seçeneği ile, kazı kart ile e-pin alımı ile ve mobil ödeme ile (Turkcell, Vodafone ve Avea için geçerlidir.) gerçekleştirebilirsiniz.

Hakangocmez (Tüm Yazılarını Gör)

Makale yazarlığı ve web site kurulum, yöneticiliği...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • MMOPlay2’den league of legends oyuncularını sevindirecek çekiliş !

    MMOPlay2 yeni yayın dönemine bol çekilişle giriyor! Bu yazımızı league of legends oyuncuları okurken çok sevineceğini söyliyebiliriz! Toplam 10 kişiye  840 Riot Point hediye ediyoruz. Nasıl mı ? Websitemizi (http://mmoplay2.org) kendi sosya...

  • Point Blank,Wolf Team,Rappelz,Kehanet Online Oyun Kodlarını Dağıtıyoruz!!

    Evet yanlış duymadınız 1 Eylül tarihine kadar istediğiniz oyunun kodlarını dağıtıyoruz.MMOPLAY2 Farkı [help] Kodları Nasıl Alırım Diğenler İçin [/help] — Hangi oyunu istiyorsanız yorum atarak bize ulaşın. –Üsteki reklamlara tıkl...

  • Web Tabanlı Oyunlar ve Özellikleri

    İnternetin günümüzdeki gibi yaygın olmadığı dönemlerde oyunlar genelde cd’ler aracılığıyla bilgisayara kurulur ve bilgisayar üzerinden internet bağlantısız şekilde oynanırdı. Bu tip oyunlarda ya bilgisayara karşı ya da ağ üzerinden bir oyun...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar