Joygame ve Joygame Oyunları

MMORPG Hakangocmez tarafından 6 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Joygame ve Joygame Oyunları

Joygame 2009 yışında kurulmuştur ve Joygame Interactive Services LTD – KKTC®’nin tescilli markasıdır. Online oyunlar üzerine kurulan bu şirket bu yöndeki hizmetlerini kurulduğu tarihten beri yürütmektedir.  Joygame bünyesindeki oyunlarla birlikte insanlara tek bir portal üzerinden birçok oyuna erişebilme imkanı vermiştir. Bu nedenle de oldukça popüler olmuştur.

Ayrıca Joygame bünyesinde bu kadar farklı ve çeşitli oyun olması, birçok kullanıcının Joygame’i tercih etmesini sağlamıştır. Öyle ki bir oyunu sevmeyen bir oyuncu portaldaki diğer oyunu severek oynayabilir ve bu sayede Joygame üzerinden oyununa devam edebilir. İşte bu avantajı ile Joygame kuruluşundan beri sayısı giderek yükselen bir oyuncu kitlesi vardır.

Joygame’de oyunlar ücretsiz olarak oyunculara sunulmuştur. Oyunu normal şartlarda oynamak için hiçbir ücret ödemenize gerek yoktur. Fakat oyunda daha da gelişmek ve avantaj elde etmek istiyorsanız oyundaki dükkanlardan para karşılığında birçok eşyayı alabilirsiniz. Ayrıca Joygame birçok oyununda Türkçe dil desteği de sunmaktadır. Bu nedenle ülkemizdeki oyuncular rahatlıkla oyunları oynayabilir, dil karmaşışından böylelikle de kurtulabilir.

Joygame bünyesinde; Wolfteam Türkiye, Rakion Türkiye, Jamia Online, Kehanet, Zombirock, Cengiz Han 2, S2 Son Silah, Mstar, Big Point Oyunları, Drakensang, Hengame, Joymoby, Joyotaku,  Joygame store gibi oyunlar ve bölümler mevcuttur. İşte belirtilen bu oyunların hepsini tek bir hesap üzerinden yönetebilir, hesaplarınızı inceleyebilirsiniz.

Ayrıca belirtildiği gibi oyunlarda alışveriş yapmak isterseniz bunu para ile yapabilirsiniz. Öncelikli olarak gerçek para ile oyun parası olan Joypara almanız gerekmektedir. Bu işlem sonrasında Joypara ile oyundaki alışverişinizi tamamlayabilirsiniz. Ayrıca tüm oyunlar arasında Joygame para alışverişi sağlayabilirsiniz. Örneğin bir oyunu bıraktığınızda buradaki Joygame paranızı da diğer oyuna aktarabilirsiniz. Joygame Joyparayı kredi kartınız ile, click&buy seçeneği ile, kazı kart ile e-pin alımı ile ve mobil ödeme ile (Turkcell, Vodafone ve Avea için geçerlidir.) gerçekleştirebilirsiniz.

Hakangocmez (Tüm Yazılarını Gör)

Makale yazarlığı ve web site kurulum, yöneticiliği...

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • DEWOYUN FIRTINASI

                            Sizlerde Araba Oyunları ile zaman geçirmek istiyorsanız tevsiye edeceğim site tam sizlere göre.Ayrıca Daha önce oynamadıysanız  kafa basketboluharika eğlenc...

  • GTA V’in Kapak Tasarımı Resmen Yayınlandı!

    GTA V’in New York’ta bir binanın yan cephesine yapımı başlanan reklamında oyunun kapak tasarımının yapıldığı dedikoduları çalkalanırken, Rockstar Games bunu doğrulamıştı. Bunun üstüne dijital ortama da bir kaç gün içerisinde yay...

  • Galaxy Note 3 imkansızı başarıyor 2 Ayda 10Milyon Sattı!

    Galaxy Note 3 satışa çıktığı andan itibaren 2 ayda tam 10 milyon satarak Note 2 ve Note’un rekorunu kırdı ve 10Milyon barajını aşan ürünler listesine adını yazdırdı. Eğer Note 3 bu çizgide devam ederse Note2 ‘nin 30 milyon rakam...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar