Küçük Oyuncak Araba

Oyun Haberleri Mmoplay tarafından 5 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Küçük Oyuncak Araba

arabaoyunu

 

İnternet üzerinde kullanıcısına anında oyun zevki tattıran ve oldukça fazla seveni mevcut olan araba yarışlarına bir yenisi de Küçük Oyuncak Araba ile ekleniyor. Oyunda üç arkadaşımız ile beraber oyuncak arabalarımızı yarıştırıyoruz. Kuşbakışı olarak görebildiğimiz pist üzerinde ufak boyutlardaki arabaları beş tur boyunca yarıştırarak galibi ortaya çıkarıyoruz.

Küçük Oyuncak Araba ilk bakışta basit ve çocukça bir oyun gibi gelse de yetişkinler arasından da çok sayıda tutkunu bulunuyor. Bunun ilk sebebi rakiplerin oldukça dişli olmaları. Basit ve sıradan gibi görünen bir pistte ok tuşları üzerindeki hâkimiyetinizi konuşturarak birinci gelmeye çalışırken hızımızı kesip bizi yavaşlatmaya çalışan yol yanındaki engellere çarpmamamız gerekiyor. Hızlanmamızın oldukça yavaş olduğu bu oyunda tek bir hatanın sonucunda bile birincilik koltuğuna bir daha oturmak mümkün olmayabiliyor.  Ayrıca oyunda size sunulan hız arttırıcı Nitro ‘yu belirli alanlarda taktiksel kullanmanız gerekiyor. Erkek çocuklar tavla oynayı ve özellikle de araba oyunlarını çok seviyorlar.

Oyunun iki ayrı oynanış türü bulunuyor. Şampiyona modu ile rakiplerimizi birer birer eleyerek sıralamalarda birinci olma gayreti veriyoruz. Ayrıca zaman içinde oyuncak arabamızın hızlanması, yol tutuşu ve maksimum sürati gibi etkenleri değişerek bizlere farklı oyun tecrübesi yaşama imkânı sunuyor.

Oyun severler genelde bu modu tercih etse bile tek yarış yapmak istediğiniz zaman bir kerelik meydan okuma türünde de yarışabiliyorsunuz. Araba ve pist seçiminiz bu oyun türünde kısıtlı olduğu için kısa zamanlarınızı değerlendirmek için ideal, fakat uzun süreli oynayışlarınızda tercih etmeyeceğiniz bir tür.

Çocuk yaşlarda sahip olup hayali pistlerde yarıştırdığımız arabalarımızı şimdide bilgisayar üzerinden yarıştırma imkânını bize sunan Küçük Oyuncak Araba oyunu sayesinde özlemli zamanlara gitmek mümkün oluyor. 5. Tur sonunda birinci gelip rakiplerinizi alt etmenin duygusu oyun severi oldukça mutlu ediyor.

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Kaliteli Flash Oyun Bronzoyun.net’te

    Son yıllarda özelliklede dünya çapında bakıldığı zaman ülkemizde internet kullanımı milyonları aştı diyebiliriz.Bu interneti kullanan büyük kitle elbette farklı nedenler için interneti kullanıyor.İnternet kullanıcılarının kimi eğlence ve iy...

  • Doom 4 Geliyor ! [İlk Video]

    Hemen hemen herkes Doom serisinin bir oyunu’nu oynamıştır(Şimdi ki çocuklar çok sanşız).Bu seriye yeni oyun dahil oluyor.E3 ‘de videosu yayınlanan Doom4‘ün ne zaman çıkacağı sorularına ise yapımcı şirket Temmuz aylarında s...

  • Hungry Shark 3 Android Oyun

    Hungry Shark 3 isminden anlaşıldığı gibi aç balina oyuna benzer bir film vadı.Oyun filmden türetilmiş denilebilir.Şöyle anlatalım oyunu siz bir balina karakteri olarak oyunuyorsunuz amaç ise önünüce çıkan her şeyi yemek böylecede puanlar to...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar