MoH: Warfighter Bir Call of Duty Klonu mu?

MMOFPS Mmoplay tarafından 6 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok

Electronic Arts’ın bu yıl sonunda piyasaya sürmeye hazırlandığı yeni Medal of Honor, Warfighter’ın alfa sürümünden oynanış görüntüleri yayımlandı.

 

Medal of Honor: Warfighter’ın yeni oynanış görüntüleri yayımlandı. Yayımlandı yayımlanmasına ama videonun Call of Duty serisine benzerliği dikkat çekti. Hatta şu anda internette en çok tartışılan şeylerden biri deMedal of Honor’ın bir Call of Duty klonu olup olmayacağı.

Tabii bu görüntülerin henüz alfa sürümden kaydedildiğini ve son sürüme kadar daha beta aşamasından da geçeceğini hatırlamak gerekiyor. Yani oldukça değişikliğe uğramış bir şekilde karşımıza çıkacaktır diye düşünüyoruz.

Sözü hiç uzatmadan sizleri Medal of Honor: Warfighter’ın yeni görüntüleriyle baş başa bırakalım ki, kararı siz kendiniz verin.

İyi seyirler.

  • Etiketler:

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Gökyüzünün tadı uçak oyunlarından geçer

      Uçakların gökyüzünde süzülüşüne hepimiz imrenmişizdir. Onların gökyüzündeki uçuşlarına bakarak hep iç geçirmişizdir. O devasa uçağı özgürce uçurmak herkesin hayalidir. O sonsuz gökyüzünde doyasıya uçmak ne de güzel olurdu. Böyle iste...

  • Dead Island: Epidemic Trailer

      Dead Island: Epidemic ‘i bekleyen oyun seveleri biraz sevindirmek istedik. Dead Island: Epidemic resmi you tube kanalından trailer videosunu yayınladı..Oyunun videosunu izlediğimizde eğlenceli bir moba oyun bekliyor.Fakat bu oy...

  • MMOPLAY2’nin Online Ücretsiz Oyun Dergisi Geliyor

        Eylül ayında çıkması için çalıştığımız Türkiye ilk ücretisiz online oyun dergisi çok yakında sizlerle

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar