Mortal Kombat’ın Yapımcısı Dövüş Oyunları Dışında Da Şansını Denemek İstiyor

Tek Oyunculu Oyunlar Mmoplay tarafından 6 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Mortal Kombat’ın Yapımcısı Dövüş Oyunları Dışında Da Şansını Denemek İstiyor

Mortal Kombat’ın yapımcısı olan Netherreal Studios artık dövüş oyunlarının haricinde de oyunlar yapmak istiyormuş. Mortal Kombat’ın yapım ekibinde yer alan ve Injustice: Gods Among Us’ın kreatif direktörü olan Ed Boon şöyle konuştu:

Injustice’ın bu amaç doğrultusundaki ilk adımımız olduğunu düşünüyorum. Eğer başarılı olursa, sıradaki oyunumuz büyük ihtimal dövüş oyunu olmayacak. Belki de kendi türünde çok özel olan bir yapım ile karşınıza çıkabiliriz.

Eğer Warner Bros, Mortal Kombat 10’u yapmamızı isterse, MK9’un yeni karakterler, yeni combolar eklenmiş halini yapmayız, bu bizim felsefemize aykırı. Her yaptığımız oyunda kendimizi geliştirmeyi ve yeni deneyimler sunmayı amaçlıyoruz.

netherreal-injustice

  • Etiketler:

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Reclaim Oynanış Videosu

      Mobil platform’un yeni Türk yapımı oyunu çok yakında siz değerli oyuncularla buluşacak.Ekip oyunu direk çıkarmadan siz değerli oyunculara bir adet oynanış videosu sunmıuş..Bakalım oyunun videosunu beğencekmisiniz..    ...

  • N.E.W Battles Videolu Oyun İncelemesi

    Bu seferki videolu oyun incelememiz sizin bildiğiniz peak games n.e.w battles oyunu oldu. Buyurun izleyelim

  • Kız Çocuklarının Tercihi Makyaj Oyunlarından Yana

      Küçük kız çocuklarının makyaja karşı merakı olduğu bilinen bir gerçek. Annesinin makyaj malzemeleri ile kendini palyaçoya benzeten minikler için daha uygun olacak çeşit çeşit makyaj yapabilecekleri oyunlar var. Sitemizin oyun kategor...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar