Nakrum Artık Online

Web Tabanlı Mmoplay tarafından 6 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Nakrum Artık Online

Nakrum serverlerini açtı ve oyuncularını bekliyor. Bugün yayına başlayan Nakrum biz oyun severlere inanılmaz bir browser oyunu deneyimi sunmayı amaçlıyor.

Nakrum Evreni’nde neler oluyor

Uzun zaman önce, evrenin en güçlü iki ırkı Fornax ve Alpha halkları barış içerisinde yaşam sürerken, bazı dış etkenler sonucu büyük bir savaşa girmişlerdir. Bu büyük savaştan sonraki dönemdeki evrendeki uzak bir gezegende birbirleriyle ve Azur halkıyla savaşlarını konu alan oyunun senaryosuna, internet sitesinden veya www.facebook.com/Nakrum adresindeki fan sayfasından da ulaşabilirsiniz.

Oyunun senarysu hakkında kısa bir özet geçecek olursak; Evrenin ücra bir köşesinde Pedna gezegeninde ise 13 rahip yaşıyor. Alpha ve Fornax halkı bu rahiplere “Kara Rahipler” diye hitap ediyor. Çünkü bu iki halk, güçlerinin yetmediği konularda rahiplere rüşvet vererek büyü ve kara büyü yaptırıyor. Halkların barış içinde yaşamaları da Kara Rahipleri huzursuz ediyor ve bu durum Kara Rahiplere olan ihtiyacı azalttığı için de Kara Rahipler halklar arasında sorun çıkmasına neden oluyor. Sonuç ortada Alpha halkı Fornax halkına savaş açıyor ve savaşı da kazanıyor.

Aradan geçen 500 yıllık bir süreçten sonra, Fornax Halkı Adanu’larla birlikte yaşamaya başlıyor ve kendilerini Atlantis Halkı olarak tanıtıyorlar. Alpha halkından intikam almak için kendilerini geliştirmeye de devam ediyorlar. Hatta öyle bir aşamaya geliyorlar ki gezegende bulunan hayvanları evcilleştirerek Azur adında yeni bir ırk yaratıyorlar. Bu durumdan rahatsız olan ve yaklaşan savaşın farkına varan Alphalar, Azur ırkını kışkırtarak Atlantisli’lere karşı isyan etmelerini sağlıyor.

Bu epik hikâyenin içinde yepyeni bir heyecan yaşamak için 2 Ağustos itibariyle Nakrum oynamak gerekecek.

Nasıl oynayacağız?

Nakrum, oyuncularına geleneksel madencilik ve toplayıcılığa dayalı ekonominin yanı sıra takas ve ticaret yapma imkânını da sunacak. İsterseniz madenciliğe yönelip, stoklarınızdaki mineralleri diğer oyuncularla takas yapabilecek hatta bu minerallere karşılık diğer oyuncuların ordularını bile satın alabileceksiniz.

3 yönlü üretim sistemi sayesinde aynı silahı diğer oyunculardan çok daha hızlı ve çok daha ucuza mal ederek bu silahları diğer oyunculara pazarlayabileceksiniz. Yani silah tüccarlığı sayesinde para kazanmak için savaşmak zorunda olmayacaksınız. Bu sayede diğer oyuncuların savaşlarından, sizin para kazanmanız mümkün olacak. Ama unutmayın kazandığınız parayı güvende tutmak sizin için de kolay olmayacak. Nakrum’da üstün olabilmek ve her zaman güçlü kalabilmek için teknoloji, maliyet ve üretim hızı denklemini iyi kullanabilmek gerekecek.

Oyuna başlamak için buradan sitesine gidebilirsiniz.

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Steam İndirimi: Tüm GTA Serisi 12$!

    Steam’in yaz indirimi 6. gününde ve bu sefer GTA severlerin cüzdanlarını hedef aldı. Hemen mağazaya girip ‘tüm’ GTA serisini sadece 12$‘lık bir fiyata satın alabilirsiniz. Elbette bu devasa bir paket demek. Paketin i...

  • Teknoloji ve Oyun Merkezi Tekngame

    Teknoloji ve oyun dünyası günümüzde en çabuk gelişen alanların başında geliyor. Her geçen gün gelen yenilikler ve değişikliklerin ışığında dünya çok farklı bir gelişim süreci seyrediyor. Bu gelişime ayak uydurmak için insanın en son teknolo...

  • Akıllı Yüzükler Geliyor!

      Akıllı telefonlar, televizyon,saatler derken şimdi de sıra akıllı yüzüklere geldi. Android, iOS platformlarına yüklenen bir uygulama ile aktif hale gelecek olan Smarty Ring, Bluetooth teknolojisi sayesinde aktif hale geçiyor ve yüzüğ...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar