Neverwinter Xbox One’da İndirmeye Hazır!

Önemli 5 Yazı Mmoplay tarafından 5 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Neverwinter Xbox One’da İndirmeye Hazır!

Neverwinter Xbox One’da İndirmeye Hazır!

 

Rahat koltuğunuza yayılıp Neverwinter deneyimini konsolda yaşamaya çok az kaldı. Neverwinter Xbox One platformunda ön yüklemeye açıldı.

Epik Dungeons & Dragons evrenine dayanan popüler ücretsiz MMORPG Neverwinter, Xbox One oyuncularıyla buluşuyor. Xbox One kullanıcıları Neverwinter’ı mağazadan indirebilirler:
https://store.xbox.com/tr-TR/Xbox-One/Games/Neverwinter/0b94d2a2-180b-4b80-a157-2e396d567cb2

Neverwinter Xbox One’da 31 Mart’ta başlayacak ve oyuncular arkadaşlarıyla Dungeons & Dragons evreninde maceradan maceraya koşabilecekler. Neverwinter Xbox One platformundaki arkadaş listesi entegrasyonu gibi sosyal oyun deneyimi dahil pek çok konsol özelliğini ve görkemli MMORPG deneyimini PC’den konsola kusursuzca taşımak adına optimize edilmiş kontrolleri kullanacak.

 

NW_XboxOneBetaAnnounce_Screenshot-_3_

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Street Fighter: Assassin’s Fist Perde Arkası!

    Oyun için hareket çalışmaları yapılıyor ve kamera arkasını izliyoruz.İyi seyirler

  • Youtube Live servisi artık tüm kullanıcılar için açık

    Youtube’un sadece belli başlı kişiler için açık olan live özelliği artık tüm herkese açık durumda. Google Plus Hangouts özelliği ile Youtube özelliklerinin birleşimi gibi duran Youtube Live özelliği sayesinde artık herkes anında canlı...

  • PES 2013 Demosu Önümüzdeki Hafta Geliyor

    Konami, PES 2013‘ün ilk oynanabilir demosunun PC, Xbox 360 ve Playstation 3 platformlarına geleceğini duyurdu. Almanya, İngiltere, Portekiz ve İtalya milli takımlarının yanısıra Santos FC, SC International, Fluminense ve Flamengo takı...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar