Peta City: Profesyonellerin Tercihi!

Oyun İncelemeleri Mmoplay tarafından 4 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Peta City: Profesyonellerin Tercihi!

Nişan al, görünmez ol, kurşunlardan kaç, duvardan zıpla, rakibin üzerine sıçra; hepsi ve daha fazlası için Peta City!

Profesyonel oyuncuların tercihi olan FPS oyun Peta City, aksiyonda sınır tanımıyor ve hileye de asla yer vermiyor!

Peta City, %100 Türkçe ve ücretsiz bir aksiyon oyunu… Hileli FPS oyunlardan sıkılanların da imdadına yetişiyor.

+ Gerçekçi Silahlar!
+ Etkileyici Oynanabirlik!
+ Herkese Hitap Eden Limitsiz Aksiyon!
+ Hilesiz Oyun Alanı!
+ 3 Farklı Karakter!

Peta City, hem profesyonel e-sporcuların hem de her yaştan amatör oyuncunun en büyük tercihi! Deathmatch, Yaratık Modu, Bomba Kurma, Keskin Nişancı Modu, Bayrak Kapma ve diğer modlar… Hepsi ve daha fazlası yılın Aksiyon/FPS oyunu Peta City’de!

 “Oyunun en büyük avantajı, hızlı mod ve normal mod şeklinde oynanıyor olması!”

FPS oyun türüne yeni bir soluk getiren Peta City’de, Komando, Keskin Nişancı, Akıncı diye 3 sınıf bulunuyor ve bu karakterlerin tamamının kendine ait etkin yetenekleri var.

Komando: Bu sınıfını tercih edenler, ağır makineli tüfeklerle savaş alanında katliam yaratıyor. W, A, S, D,  gibi yön tuşlarına -ne tarafa gidilecekse- 2 kere basıldığında anlık hızlı hareket eden komandolar, rakibin stratejisine tepki olarak yaratılmış bir sınıf.

Keskin Nişancı: Peta City’nin AVP bazlı dürbünlü silahlarını kullanan oyun sınıfı. Oyuncular “V” ye bastıklarında görünmez oluyorlar. Mevzu şaşırtma oldu mu, Keskin Nişancı sınıfı oyun karakterleri hayli ideal. Biri sizi vurmuşsa ve siz onu görememişseniz, bilin ki bir keskin nişancının hedefi olmuşsunuzdur.

Akıncı: Uzi ve pompalı tüfek gibi yakın mesafe silahlar kullanırken “M”ye basıldığında rakibin üzerine doğru sıçrıyor. Ayrıca bu yetenek, kaçışlar için de hayli işlevsel. Özellikle de duvara basıp sıçrama ile birleştirildiğinde oldukça uzak mesafeleri bir çırpıda kat ediyorlar.

 


Peta City yan taraf

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Peta City Facebook Sayfası : https://www.facebook.com/petacitytr

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Deep Down’un Oynanış Videosu

    Playstation konferansındada yayınlanan Deep Down geçtiğimiz günlerde oyun daha ayrıntılı bir şekilde karşımıza çıktığını söyliyebiliriz.Deep Down merak edenler için en son gelen oynanış videosu ile merakı olan merakını giderdi diğebiliriz. ...

  • Need For Speed Rivals Yapımcıları Konuşuyor![Video]

    Bizi bekleyen inanılmaz bir Need for Speed oyunu geliyor.Rivals diğerlerinde farklı olacağını söyliyebiliriz.Biz susalım video konuşsun 😉   Need for Speed Rivals Yapımcıları Konuşuyor

  • S2 – Son Silah E-Sport İçin Geliyor

    31 Mayıs’ta kapalı betanın açılmasıyla birlikte Türk oyun severlerle buluşan S2 – Son Silah, kısa sürede birçok oyuncu tarafından aranan bir oyun haline geldi. Farklı oyun yapısı ve kurduğu oyun içi dengesiyle, MMOFPS oyunları arasınd...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar