Point Blank Oynamak İçin Altı Neden

MMOFPS Mmoplay tarafından 6 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Point Blank Oynamak İçin Altı Neden

Point Blank Türkiye’yi yeni dönemde çok daha büyük yenilikler ve içerikler bekliyor.Bu yeniliklerin en göze çarpanlarından biri yeni kadın karakterler. Chu ve Rica isim yeni kadın karakterler gmz alıcı görüntüleriyle  fark yaratacağa  benziyor.Yeni dönemde oyunda yapılması öngörülen en büyük değişiklik ise yepyeni arayüz ve özellikler olacak. Oyuncuların daha rahat bir oyun deneyimi yaşaması için gerçekleştirilecek olan bu değişiklikle oyun menüleri , market ,profil ve ekipman gibi kısımlar tamamı ile yenilenerek yepyeni bir görütüye kavuşacak Point Blank ‘ in bu yeni yüzünde daha önce olmayan bazı özellikler de kullanıcıların beğenisine sunulacak.
Yapılacak olan genel değişikliklerin ve eklenecek yeni içeriklerin yanı sıra sadece Türk oyuncuları ilgilendirilen bir gelişmeyi es geçmekte olmaz ! Point Blank Türkiye ekibinin bir “Türkiye ” haritası geliştirmekte olduğu ve yakın zamanda Türk oyuncuların beğenisine sunacağı da sızan bilgiler arasında.

[note] 1. Tamen Türkçe İçerik ve Destek [/note]
Point blank’in (PB) belki de en önemli özelliklerinden bir tanesi bu ; yani tamamen Türkçe olması.Baştan aşağıya her yerden görebilceğimiz Türkçe dil desteği, oyunun her yaştan Türk oyuncusunun kolayca anlamasına sağlıyor.Özellikle nerede , ne yapacağını bilmeyen oyuncuların imdanına yetişen oyun dili,daha büyük sorun yaşayan oyunculara verilen Türkçe destek ile de pekiştirilmiş oluyor.Oyuna girdiğiniz andan itibaren harita adlarından tutun da görevlerin isimlerine kadar her yerde ana dilimizi yaşamak , PB’nin en büyük özelliklerinden bir tanesi oluyor.

[note] 2. Ücretsiz MMOFPS keyfi [/note]

PB hem bir MMO, hemde bir FPS ; kısacası bu iki farklı kategoriyi bir arada barındıran bir oyun. Oyuncularına online ortamda hızlı bir oyun yapısı sunan PB, birçok oyunun aksine yapısı sunan PB, birçok oyunun aksine tamemen ücretsiz . Kendi kulvarında bir lider olmasına rağmen , tüm oyuncuları kucaklayan ve onlar oynadıkça daha çok veren bir oyun.Yapılması gereken tek şey ,  oyunu kendisi sitesi üzerinden indirmek , bir hesap yatarnak ve PB heycanın İçerisine dalmak.Bütün bu işlemler esnasındaysa ne bir kredi kartı numarısına , ne de paypal hesabına ihtiyacınız var.

[note] 3. Muhteşem Grafikler [/note]

İlk olarak PB’nin grafiklerine değinmek istiyorum.Bir ücretsiz MMOFPS olarak onunla bu konuda yarışabilcek başka hangi yapım var gerçekten bilmiyorum.Özellikle görüntü ayarları sonunda getirilip , bir de grafikleri daha yumuşak hale getirmeye yaran kutu işaretlendi mi değmeyin keyfinize.Renkleriyle olsun , modelllemeleriyle olsun gerçekten farkını ortaya koyuyor PB . Ayrıca oyun ilk  Piyasaya çıktıpında bir türlü beğenemediğim vuruş hissiyatının zaman giderilmesi , bombaların çok daha düzgün atılıp , fizik motorunun işinin harika bir şekilde yapması PB’yi gerçeğe bir adım daha yaklaştırıyor.

[note] 4. Ödüllü online ve offline etkinlikler [/note]

PB ücretsiz MMO piyasasına hızla girmiş ve oyuncuları tam olarak ne istediklerini önceden görmüş bir yapım.Oyun ülke sınırlarımıza girdiği andan günümüze kadar geçen sürede , online ve offline yüzlerce turnuva yapıldı.En son Gamex fuarında turnuvası düzenlenen PB , ülke ve dünya şampiyonluğu  için de çok büyük turnuvalar düzenleniyor.Ülkemizde ypaılan turnuvalardaysa , oyun için eşyalardan , bilgisayar kasalarınına hatta bilgisayar sistemlerine kadar genişleyen bir hediye yelpazesi görmek münkün.Hal böyle olunca rekabet  daha çok artıyorve oyuncuların bu oyunu deneyim etmesi için bir sebep daha meydana gelmiş oluyor.

[note] 5.Rütbe Sistemi Ve unvan ağacı [/note]
Daha önce görmüş olduğumuz birçok FPS’den çok daha farklı bir oyun PB zira içerisinde çok büyük bir RPG öğresi barındırıyor.Kimin aklına gelirdi günün birinde MMOFPS oynarken seviye atlıyacağımız?Sıfır ile 50 Level arasında dağıtılmış olan rütbeler ,aslında bildiğimiz asker rütbelerden oluşuyorlar.Askeri öğrenci olarak başladığımız oyunda. Genel Kurmay Başkanlığı rütbesine kadar yükselebiliyorsunuz. Seviye farklarıysa oyuna direk olarak yansıyor ; kullanabildiğimiz silah olsun , girebileceğiöiz harita odalrı , olsun oyunun her noktasında aldığımız seviyenin ve unvanın çok büyük bir önemi bulunuyor.

[note] 6. Klan Sistem İle takım kurma [/note]
PB oynamanın bir diger güzel yanı ; klan kurmak . Evet , tıpkı ortalama bir MMORPG oynarmış gibi bu oyunda da kendimize ait bir kaln kurabiliyor yada hali hazırda kurulu olan klanların büyesine katılabiliyoruz.Bu sistemin en büyük getirisi , biribirini oyun içerisinde kollamaktan daha çok , klan olarak bir haritaya girmek ve düşmanımızı iki dakika da harap edebilme şansını yakalamak . Tabii dikkatli olmak lazım , ya düşman takım da çok büyük bir klanın adamlarından oluşuyorsa ?

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Need For Speed Rivals Yapımcıları Konuşuyor![Video]

    Bizi bekleyen inanılmaz bir Need for Speed oyunu geliyor.Rivals diğerlerinde farklı olacağını söyliyebiliriz.Biz susalım video konuşsun 😉   Need for Speed Rivals Yapımcıları Konuşuyor

  • Point Blank’den Günün Hediyesi

      16:00 – 17:00 arasında oyuna giren herkese M4A1 S. 21:00 – 22:00 arasında oyuna giren herkese  Kurşun Geçirmez Yelek +%5 Hediye Point Blank Hediye DAğıtmaya Devam Ediyor.

  • Subway Surfers

    Bilgisayar teknolojisinin gelişmesiyle bu gelişim günlük hayatımızda yanımızdan bir dakika bile ayırmadığımız telefonlara da sıçradı. Hızla çoğalan özellikleri ile telefonlar her yaştan insanın vazgeçilmezi oluyor. Neredeyse her gün eklenen...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar