Point Blank Türkiye Oyun İncelemesi

MMOFPS Mmoplay tarafından 5 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Point Blank Türkiye Oyun İncelemesi

Merhaba mmoplay2 okuyucuları bugün ki yazımızda sizlere Point Blank Türkiye oyunun incelenmesini yapağız.

Point Blank bir çevrimiçi oynan bir mmofps oyunudur.Bir çok mmofps oyununa benzesede bir çok ayıran yönü vardır.Kısaca ben bu yönleri size özetliyeceğim.

Öncelikle Point Blank çevrimiçi olması yüzünden bir çok hack olayına mağruz kalabiliyor.Ama oyun ekibi bunu önceden düşündüğü için bu olayın üstesinden gelebiliyor.Nasıl gelebiliyor derseniz oyun yayınlandığından beri xtrap mevcut. Xtrap nedir derseniz xtrap bir güvenlik programıdır.Bu güvenlik programı oyuna hile(hack) ile giriş yapmaya çalışanların otomatik oyundan atmasını sağlıyor ve bu bir  çevrimiçi bir oyun için büyük bir avantaj. Peki oyun nasıl diğe sorular geldiğini duyar gibiyim.

Oyun dediğim gibi bir çok  fps oyuna benziyor ama bu oyun çevrimiçi olduğu için oyun içinde Klan(takım) kurma , görevler , chat , arkadaş ekleme , silah alma gibi bir çok özellik barındırıyor.Klan kurmak ne işe yarar derseniz. Klan kurmak oyun içinde klan maçlarına girmenize, online veya offline turnuvalara katılmanıza takım halinde oynamanıza yarar.Klan tanıtımını geride bıraktıktan sonra görevlere gelelim görevler size oyun içinde xp yani rütbenizi yükseltmenize yarar. Tabi bunu söylemeden geçemiyecem oyun içinde yani chat kısmında çoğunlukta rütbe olarak hitab edilmekde oyunu zevkli kılanlardan biriside bu.

Arkadaş ekliyerek hem kolay sohbet hem de ise arkadaşınızın savaşdığı odaya  gidebilmenize yarar.Bu oyunun en güzel yanlarından birisini anlatacağım şimdi sizlere.. Oyun içinde sepet denilen bölüm yani silah  alma.Çevrimiçi özelliği sayesinde her ay güncellenerek yeni silah eklenerek herkesin zevkini ve bağlılığını artışmış ve diğer oyunlardan ayırmış oluyor.Tabi silahları hem oyun içinde puan hemde reel para yani oyun için ng dediğimiz parayla satın alabiliyorsunuz. Point Blank puan ve ng ile alan oyuncuyu ayırmamış bu özelliği sayesinde de diğer oyunlar arasında ise kendini otomatikman üst seviyelere çıkmasını sağlıyor.Nasıl ayırmıyor derseniz.Oyun içinde rütbeniz yükseldikçe alabileceginiz silahlar açılmaktadır. Ama ng ile alırsanız rütbeninizin bir önemi kalmamış oluyor silah konusunda.

Kısaca sizlere menü tanıtmış oldum oyunun oynayışları nasıl derseniz tabi kişiye göre değişebiliyor ama diğer oyunlara göre kat kat güzel diğebilirim bu diğer oyunlara göre..

Çok yakında sizlere oyun içinde videolu bir tanıtım yapacağım…

Okuduğunuz için Teşekkür Ederiz.

 

 

[NOTE] Oyun İçinden Bir Video [/NOTE]

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • N.E.W Battles Videolu Oyun İncelemesi

    Bu seferki videolu oyun incelememiz sizin bildiğiniz peak games n.e.w battles oyunu oldu. Buyurun izleyelim

  • Playstation one vs. Nintendo [Videolu]

    MMOPLAY2 ekibi olarak nostalji bölümünde Playstation onve Vs. Nintendo Videosu.     [note] Video [/note]

  • Joygame ve Joygame Oyunları

    Joygame 2009 yışında kurulmuştur ve Joygame Interactive Services LTD – KKTC®’nin tescilli markasıdır. Online oyunlar üzerine kurulan bu şirket bu yöndeki hizmetlerini kurulduğu tarihten beri yürütmektedir.  Joygame bünyesindeki ...

Yorum Yazın

Üzgünüm, yorum formu şimdilik kapalı.

FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar