Rekorlar kıran Türk yapımı oyun Traffic Racer

Android gket tarafından 4 sene önce paylaşıldı. 1 Yorum
Rekorlar kıran Türk yapımı oyun Traffic Racer

iOS’da uzun süre listelerin yukarısında yer alan Traffic Racer Android platformunda da formunu sürdürmeye devam ediyor. Android’e ücretsiz sunulan Traffic Racer Soner Kara tarafından 8 ayda geliştirildi.

Açıkçası bu oyunun bağımlılık yarattığı herkes tarafından kabullenilen bir gerçek. Uygulamaları, oyunları sıklıkla takip edenler mutlaka ki bu oyunu da biliyorlardır ama biz kısaca bahsedecek olursak oyunumuzda arabamızla kaza yapmadan gidebildiğimiz kadar ileri gitmeye çalışıyoruz asıl amacımız bu.

Oyun 4 moddan oluşuyor bunlar: Sonsuz Çift Yön, Sonsuz Tek Yön, Zamana Karşı ve Serbest

Sonsuz Çift ve Tek Yön modlarında ilerleyebildiğimiz kadar ileri gitmeye çalışıyoruz çarptığımızda ise oyun sonlanıyor. Zamana Karşı modunda ise çarptığımızda sonlanmıyor süre bitene kadar devam ediyoruz. Serbest’de ise oyun becerimizi geliştiriyoruz. Oyunda puanlama şöyle işliyor

Arabaların yakınından geçmek, yakın makaslar, hızlı sürüş, karşı şeride geçmek bize oyun içinde para ve puan kazandırıyor. Kazandığımız bu paralarla 17 farklı araç açabiliyor, araçlarımıza güçlendirme yapabiliyor, yeni renkler ve jantlar alabiliyoruz.

Ciddi anlamda oyundaki efekler, görseller, oynanış oyuna çok güzel enjekte edilmiş ve bize de bol bol oynamak düşüyor şunu söyleyebiliriz ki böyle yapımları görmek bizi çok memnun ediyor ve keyif veriyor. Yeni bir inceleme de görüşmek üzere.

screenshot3 screenshot10 ss_13_1 ss14_2 IMG_0073

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
 • MMOPLAY2’nin Online Ücretsiz Oyun Dergisi Geliyor

      Eylül ayında çıkması için çalıştığımız Türkiye ilk ücretisiz online oyun dergisi çok yakında sizlerle

 • Point Blank’den Günün Hediyesi

    16:00 – 17:00 arasında oyuna giren herkese M4A1 S. 21:00 – 22:00 arasında oyuna giren herkese  Kurşun Geçirmez Yelek +%5 Hediye Point Blank Hediye DAğıtmaya Devam Ediyor.

 • Dünyanın En Büyük Yolcu Gemisi Hazır

  6.360 yolcuya ve 2.160 mürettebata ev sahipliği yaparak dünyanın en büyük kruvaziyer yolcu gemisi ünvanını alan, ünlü Oasis of the Seas gemisinin en büyük rakibi, Türkiye’nin popüler sanal dünyası Sanalika’da!     Sanalika’nın dev...

Yorum Yazın
 • buğra diyor ki:

  Ben 108114 kırdım bu dünya sıralamasına giriyor mu

 • FACEBOOK SAYFAMIZ
  Android Oyunlar