Renaissance Heroes Açık Beta Başladı!

MMOFPS Mmoplay tarafından 5 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Renaissance Heroes Açık Beta Başladı!

1 Haziranda ArkArena’nın açık beta olarak çıkardığı MMOFPS oyunu olan Renaissance Heroes sizlere tanıtacağız.

Piyasada gördüğünüz multi yada single MMOFPS oyunlarından daha farklı bu farklılıklardan biri ise oyun Rönesans döneminde geçmektedir.Ve oyun için silahların hepsi o döneme ait olduğunu söyliyebiliriz.Bu silahlar barutlu tüfekler,uzun menzilli oklar ve yakın dövüş silahı olarak kullanılan topuzlar ve daha fazlası…

Renaissance Heroes bildiğiniz üzere online oynan bir oyun olduğu için diğer oyunlarda ki gibi level , rütbe, zırh gibi içerikleri mevcut olup ve amacınız karakterinizi güçlendirmek.Oyun içinde toplam 8 adet karakter bulunmakta ve bu karakterlerin hepsinin özgün bir hayat hikayesi var.Hamamlar,sarayları,villaları,kütüphaneleri ve Türk motifleriyle döşeli küçük haritaları ile aksiyonun hiç bitmediği Renaissance Heroes, Unreal Engine 3 grafik motorunun rüzgarını da arkasına alarak sevenlerine görsel bir şölen yaşatabilecek güzellikte bir oyun oynama fırsatını bizlere sunuyor.

RHGame 2013-05-27 16-23-07 989

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Oyundaki ara yüzlerin basit ve anlaşılır olması, karakterimizi ve silahlarımızı çabucak ayarlayıp eğlenceye atılmamızı sağlıyor. Silahları güçlendirme seçeneği de bulunan oyunda, silahlarımızı silah geliştirme bölümünden herhangi bir sanatçıyı seçip güçlendirebilir ve ilginç bir sistem olan rüşvet sistemiyle sanatçıya rüşvet verip, güçlendirmenin daha başarılı olmasını sağlayabiliriz. Oyundaki görev ve başarı sistemi de oldukça gelişmiş ve görevleri tamamladıkça daha fazla bonus kazanma şansımız bulunuyor. Oyundaki başarı sistemiyle kendi başarı sıralamamızı ve oyundaki en iyi oyuncuların istatistiklerini görebiliyoruz.

 

Şuan 6 farklı oyun modu bulunan oyunda; maç sonunda en fazla öldürme puanına sahip takımın kazandığı Ölüm Maçı, rakip takımın alanına girerek puan kazanılan Hezarfen, belirli bir noktayı ele geçirerek aynı zamanda rakip takımla savaşarak oldukça zevkli geçen Hakimiyet modu, rakip takımın bayrağını ele geçirerek puan kazanılan Kaptı Kaçtı modu gibi bir çok eğlenceli oyun modunun yanı sıra herkesin tek olduğu ölüm maçı ve birebir Düello modu da bulunuyor.

Oyundaki farklı özelliklerden birisi de Nispet sistemi. Bizi çok eğlendiren ve rakibi de bir hayli sinirlendiren bu sistem oyuna çok iyi işlenmiş durumda. Rakip oyuncuyu öldürdükten sonra Z tuşuna basarak uygulanan sistemde, nispet yaparken ölmezsek ve nispet başarılı olursa karakterimiz ekstra can, zırh veya cephane gibi özellikler kazanıyor. Ve bu özellikler de hayatta kalmamızı birinci dereceden etkiliyor.

Görmeye pek alışık olmadığımız, FPS oyunlarında bir yenilik olan Gazap modu ise dengeleri değiştirecek şekilde tasarlanmış. Bu moda sol alttaki Gazap barının dolması halinde hiç bir tuşa basmadan girebiliyoruz. Gazap barının dolması için art arda ölmemiz ve takımımızın kaybediyor olması gerekmekte. Gazap moduna girdiğimizde silah hasarı, can, zırh ve hareket hızı gibi özelliklerimizin limitleri oldukça yükseliyor fakat bu mod sınırlı bir süre içinde geçerli. Maç sırasında silah güçlendirmek için ekstra malzemeler kazanmamız da mevcut. Bu malzemeleri kazanmak için rakibin üstüne zıplayarak öldürme, bomba ile öldürme veya maç sırasında bir görevi tamamlama yolu ile kazanabiliriz.

Renaissance Heroes ile ilgili söyleyeceklerimiz şimdilik bu kadar. Grafik kalitesi ve hızlı oynanış tarzıyla dikkat çeken 2013 yılının bu yeni FPS oyunu önümüzdeki yıllarda adından daha çok söz ettireceğe benziyor.

Site Adresihttp://rho.arkarena.com/

[NOTE]Açık Beta’dan [/NOTE]

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Playstore ayın en çok satan oyunlar listesini yayınladı

      İşte Playstore‘da geçtiğimiz ayın en çok satan oyunları; 1) Football Manager 2014 2) Battlefield 4 3) Call of Duty Ghosts 4) Assassin’s Creed 4: Black Flag 5) Fifa 14 6) NFS Rivals 7) BF4 Premium Service 8) Batman Arkham ...

  • All Star Basket – Mobil Oyun [Android]

    All Star Basket 7’den 70’e kadar herkesin zevkle oynayabileceği bir mobil oyundur. Avmlerde , oyun salonlarında oynadığınız basket atış oyunlarının mobil versiyonuna uyarlanmış halidir. All Star Basket oynamak ise diğer oyunlara...

  • Playstation 4 Yolda!

    Sony’nin oyun konsolu olan playstation bu  yıl içerisinde yeni versiyonun lansmanı yapıldığını biliyorsunuz bunu sitemizden de duyurduk ve inceledik.Sony’den gelen bilgiye göre 16 milyon Playstation 4 2013 yılının bitmeden satıc...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar