Resident Evil 6’yı Deneme Fırsatı

Konsol Oyunları Mmoplay tarafından 6 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok

Capcom’un harıl harıl üzerinde çalıştığı yeni korku ve hayatta kalma oyunu Resident Evil 6’nın oynanabilir demosu oyunseverlerin beğenisine sunuldu bile.

 

 

Resident Evil 6'yı Deneme Fırsatı

Eğer Xbox 360 sahibi bir Resident Evil hayranıysanız ve yakın zamanda Dragon’s Dogma adlı Capcom oyununu ön sipariş vererek satın aldıysanız, gün sizin gününüz demektir.

Çünkü Dragon’s Dogma’nın Xbox 360 sürümünün içerisinden çıkan kodu kullanarak Xbox 360 sahipleri Resident Evil 6’nın oynanabilir demosuna bugünden itibaren erişebiliyorlar.

Capcom bu açıklamayı zaten daha önce yapmış ve Dragon’s Dogma’yı ön sipariş edenlere verilecek kodlarla Resident Evil 6’nın demosunu herkesten önce oynama fırsatına sahip olacağınızı söylemişti hatırlarsanız.

Firmadan gelen son açıklamaya göre de, PlayStation 3 ve Dragon’s Dogma’sız Xbox 360 sahipleri için oynanabilir demo yakında aktif hale gelecek. İsteyen kullanıcılar Xbox Live ya da PlayStation Network üzerinden demoyu indirip oyunu deneme fırsatına sahip olacak.

Eğer PlayStation 3 ve Dragon’s Dogma’sız bir Xbox 360 kullanıcısıysanız, demoya 4 Eylül tarihinden itibaren erişebileceksiniz. Biraz uzun bir süre değil mi?

  • Etiketler:

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • En Güzel Oyunlar Oyna

    Özellikle internet üzerinden oyunun yayılması ve online platformlar üzerine aktarılmaya başlaması ile birlikte hem çocuk yaştan hem de orta yaş kesimden binlerce kullanıcı oyunu oynamaya başlamıştır. Gta türk oyunu oyna başlığı altında onli...

  • PES 2014 ‘den Yeni Video!!

    E3 standında yayınlanan KONAMİ’nin oyunu olan PES 2014 ‘ün yeni trail yayınlandı..Yeni motoru Fox Engine ile anlaşan KONAMİ istediğini almış gibi gözüküyor.Söz şimdi siz değerli oyuncularda…. İyi seyirler  ...

  • Dünyanın En Büyük Yolcu Gemisi Hazır

    6.360 yolcuya ve 2.160 mürettebata ev sahipliği yaparak dünyanın en büyük kruvaziyer yolcu gemisi ünvanını alan, ünlü Oasis of the Seas gemisinin en büyük rakibi, Türkiye’nin popüler sanal dünyası Sanalika’da!     Sanalika’nın dev...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar