Runes of Magic Kapalı Beta Aşamasına Geçiyor

MMORPG Mmoplay tarafından 6 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Runes of Magic Kapalı Beta Aşamasına Geçiyor

Merkezi ABD’de bulunan yayıncı ve geliştirici Aeria Games, yaratıklar, zindanlar, görevler ve daha fazlasıyla dolu dünyasıyla tiryakilik yaratan, spektaküler bir ücretsiz fantazi MMORPG oyunu olan Runes of Magic’in 2 Ağustos 2012 tarihinde kapalı beta aşamasına geçeceğini duyurdu.

Oyun severler 2 Ağustos itibariyle http://tr.runesofmagic.aeriagames.com/download linkinden oyunu indirerek oynayabilecekler. Oyunun kapalı beta aşaması boyunca Game Master’lar çok sayıda oyun içi etkinlikler düzenleyecekler. Oyuncuları sürpriz hediyeler, item drop etkinlikleri, XP kazanma etkinlikleri, yaratık istilası ve çok daha fazlası bekliyor. Ayrıca kapalı Beta aşamasından sonra oyun severler Level Up yarışmasına da katılarak özel hediyeler kazanabilecek. Beta aşamasında kazanılan tüm ödüller daha sonra da kullanılabilecek.

İşte Runes of Magic’in sunduğu yeniliklerden bazıları:

Özgürce sınıf değiştirme

Eşsiz “yan sınıf” özelliğini kullanarak 8 farklı sınıf seçebilirsin. Bir yan sınıf seçerek karakterinin gerçek potansiyelini ortaya çıkar. Üstün ve eşsiz bir kahraman yaratmak için ana yeteneklerinle yan sınıf yeteneklerini bir araya getir! İstersen düzenbaz çevikliğine sahip cesur bir Savaşçı yarat, istersen yay tutan bir Büyücü ol. Olanakların sonsuz!

Kendi evine sahip ol
Taborea tepelerinde ve ormanlarında geçirdiğin zorlu bir günün ardından, Runes of Magic’deki konforlu evinde dinlenebilirsin. Evini kendi zevkine göre döşe ve değerli eşyalarla süsle. Şehrin gürültü patırtısından uzaklaşıp evinde rahat et!

Detaylı karakter özelleştirme

Çok çeşitli renkler arasında yapacağın seçimlerle gardırobunu özelleştirebilirsin. Ayrıca oyun tarzına uyacak şekilde beceri, yetenek ve uzmanlık alanlarını biçimlendirebilirsin.

Uçsuz Bucaksız Bir Dünya

Gür ormanlardan manzarası nefes kesen dağlara, tehlikeli bataklıklardan ölümcül kanyon ve yamaçlara kadar Taborea’nın devasa dünyasını keşfet. Nefes kesici manzaralar eşliğinde tek başına seyahat et ya da grup halinde gidip hiç de güven vermeyen zindanlara birlikte baskın yap!

Kaderin Senin Elinde

Tek başına ya da grubunla dünyanın dört bir yanındaki PvP savaşlarına katıl. Yendiğin düşmanların türüne bağlı olarak; ya gururlu bir kahraman gibi yolunda yürü, ya da iblisin tehlikelerle dolu yeraltı dünyasına dal. Korku mu salacaksın, yoksa saygı mı uyandıracaksın?

Gelişmiş Rune Sistemi

Özenle düşünülmüş Rune sistemini kullanarak ekipmanını özelleştir ve özel iyileştirmelerle güçlendir. Rune’lerini Gizemli Dönüştürücü’yü kullanarak üretip geliştir ve ekipmanını ikramiyelerle donat!

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Yulgang 2 Geliyor

    Dünyaca ünlü yapımcı Mgame imzalı Yulgang 2, Toyo Games aracılığıyla Türkiye’de alfa beta testine hazırlanıyor. Open World MMORPG türündeki Yulgang 2 bekleyen oyuncular, test için tecrübelerini konuşturacaklar. Yulgang 2 alfa testlerine oyu...

  • Gamescom 2012: FIFA 13 Oynadık!

    Gamescom’da pek çok kez FIFA13 oynadık diyemeyiz, ama o maçlardan birini sizler için kaydetmeyi bildik. Rakip olarak yanıma bir Alman vatandaşı alarak olayı milli mesele haline getirmeye çalışsam da, olmadı! Zaten bir futbol oyunu ilk...

  • Bu hatalara güleceksiniz

      Counter strike adını bilmeyeniz yoktur.Counter-Strike oynarken en komik olaylar ise önemli bir şekilde pusu veya arkasından yaklaşıp fark etmeden öldürmek istersiniz ama ne yazık ki cenabetliğiniz tutar veya öldüremez sonra fark edil...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar