Telefonlarda Oynanan Oyunlar

Android Mmoplay tarafından 3 sene önce paylaşıldı. 1 Yorum

AngryBirds_Hero_vf3[1]

Günümüzde teknolojinin gelişmesiyle telefonlara da birçok özellikler eklendi. İnsanların boş vakitlerini geçirmek için arayışlara girmesi sonucunda basit telefonların yerini android, akıllı telefonlar aldı. Gelişmişlik ile beraber birçok kişi telefonlarını değiştirerek androide döndü. Bu telefonlar sayesinde gündelik yaşam daha da kolaylaştı. İstediğimiz ve öğrenmek istediğimiz her türlü bilgi gün içinde bizimle beraber cebimizde geziyor. Ulaşılabilirlik adına son zamanların en büyük icatlarından olarak düşünülebilir. Her türlü imkânı en kolay şekilde bize sunan android telefonlar insanların daha çok bilgilenmesine ve birçok konuda daha çabuk bir şekilde bilgilenmesine olanak sağlamakta. Bir diğer yandan android telefonlar birçok profesyonel oyun seçeneği ile cebimizde bize teknolojinin eğlenceli olan kısmını sunuyor.

İstediğimiz her tarzda oyun ve uygulama seçeneğiyle günümüz insanlarına verilebilecek en büyük olanaklarda. Her tipte oyunu tek bir tuşla seçerek indirebiliyor ve günlük rutin hayatımıza ufakta olsa renk getirebiliyoruz. Her yaşa ve her kesime hitap edebilecek oyunlar ile eğlenmeyi kolaylaştırıyor. En popüler oyunları şöyle sıralayabiliriz.

  • Hill Climb Racing
  • Rock Hero
  • Flight Simulator
  • Heads Up!

Son zamanların en çok oynanan oyunlarından biri olan Angry Bird ile günlük koşuşturmanın arasına kendiniz için ufak kaçamaklar yaparak güzel vakitler geçirebilirsiniz. Bu oyunun görselinin de gayet kaliteli olması ile beraber çok tatlı bir o kadar da kızgın gibi görünen kuşlarımızı belirtilen hedeflere göndererek bütün blokları yıkmaya çalışıyoruz. Level atladıkça oyunun zorluk seviyesi git gide yükseliyor. Bu sizin sinirinizi bozabilir fakat oyunu ilk aldığımızda bize sunulan bazı imkânları kullanarak bölümleri geçmek kolaylaşıyor. Bize verilen imkânların ve canların bitmesi ile kendimizi strese sokmaya gerek yok ufak ücretler ödeyerek oyunumuz için yeni fırsatlar elde edebiliyoruz. Oyunu kapattıktan sonra her hangi bir zaman diliminde tekrar açtığımızda kaldığımız yerden devam edebilme imkânı ile en başa dönme saçmalığından kurtarmışlar bizleri. Arkadaşlarınızla tatlı rekabetlere girerek oyunun sevkine daha çok varabilirsiniz. Önemli olan kuşları havada gönderirken doğru açıyı bulmak ve doğru zamanda kuşlarımızın bazı özelliklerinden yararlanabilmek.  Oyunu yüklediğinizde göreceksiniz birçok tipte kuş var ve hepsinin de ayrı özellikleri mevcut. Boş zamanlarınızı harika bir şekilde değerlendirebileceğiniz bu oyuna ulaşmak çok kolay. Sizde kendinizi şımartabilirsiniz.

Youtube kanalımıza abone olmak istermisiniz?

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER İÇERİKLER
Yorum Yazın
  • Berkay diyor ki:

    Hill Climb Racing gerçekten vakit geçirmelik, güzel bir oyun.

  • FACEBOOK SAYFAMIZ
    Android Oyunlar