Titan Savaşları Online

MMORPG Mmoplay tarafından 4 sene önce paylaşıldı. 1 Yorum
Titan Savaşları Online

basın bülteni 2-4

DEVASA ONLINE OYUN TITAN SIEGE TÜRKÇE OLUYOR

Açık dünya, Kale savaşları, Okyanuslarda Gemi Savaşları, Uçan Binekler, Görsel Şölen Türkiye Online oyun yayıncılığında çığır açan bu oyunu konuşuyor.

 

Titan Siege, Çin kökenli olan ve Soul of Heroes, War of Glory, King of Swordsmen gibi oyunların yapımcılığını ve yayımcılığını yapmış olan COG Publish Limited tarafından geliştirilen bir oyundur.

Tayvan ve Rusya’da  1,500.00.$’lık bir fiyatla lisanslanan oyunun, Türkiye lisansı ArkArena tarafından 1.150.000$  karşılığında alındığı açıklandı.

Uzak Doğu’da ve Avrupa’da merak uyandıramaya başlayan oyun ArkArena tarafından Türkiye’de  “TİTAN SAVAŞLARI” ismiyle yayınlanacak. Oyunun içerisinde birçok MMORPG’den alışık olduğumuz standart özelliklerin yanı sıra, haftalık olarak yapılacak olan Kale Savaşları yanı sıra şehirleri ele geçirmek için Gemi Savaşları yapılacak, klanlara özgü günlük etkinlikleri ile özel bir Klan Ağacı sistemi, bir sürü zindan, her an sizi bir maceraya sürükleyecek  olan  Totem sistemi ile ister tek başınıza, isterseniz klanlar birlikte hareket ederek değişik avantajlara sahip olabileceksiniz.

Titan Savaşları’nın açık dünya yapısına sahip olması sayesinde oyuncular harita üzerindeki her noktaya gidebilecek ve her eşya ile etkileşim halinde olabilecekler, Bu özellik ile birlikte uçan binekler sayesinde oyuncular gökyüzünde istedikleri yerlere uçarak gidebilecekler, standart karada kullanılabilecek binekler gibi hazırlanan uçan bineklerin kontrolleri tamamı ile oyuncuların elinde olacak. PvE severler birçok haritayı keşfetmek ve buralarda seviye atlamanın yanında, günlük görev sistemi içerisinde seçtiği çok çeşitli görevleri yaparak canları istediğince oyunun keyfini sürecek.

 

Gelelim oyunun en temel noktalarında merak ettiklerinize;

Savaşa Yön Veren Karakterler ve Meslek Sistemi

Devasa çarpışmaya, Savaşçı, Büyücü, Şifacı, Summoner, Katil ve yakında dünyamıza katılacak olan Okçu sınıf ile girebileceksiniz. Her biri farklı özellikleri ile ön plana çıkan bu karakterler oyunda birbirinden çok farklı tecrübeler yaşatacak.

Bunun yanı sıra oyuncular meslek ile devasa mancınık, koçbaşı, mamut, akrep gibi yardımcı araçlar yaparak bu araçlara binerek ve kontrollerini yaparak savaş içinde yer alabilecekler.

 

Klanlar ve Birlikliklerin Gücü

Titan Savaşları sadece klan sistemi ile değil birlik sistemi ve bu birliklerin birbirine karşı vereceği inanılmaz savaşlarla da farklılaşıyor.

 • Oyunda kendi klanınızı elbette kurabileceksiniz ama daha da ileri gidip kendi ittifakınızla oyunda devasa bir güce sahip olmak ve topraklara hükmetmek yine sizin elinizde.
 • Oyuncular şehir savaşlarında ittifak kurabilme ya da birçok politik hamleyle savaşın seyrini değiştirebilme şansına sahip olacak.
 • Savaşarak bir şehri ele geçirmek ve onu birliğinizin güçlerine katmak sizin elinizde.
 • Oyuncular kendi klanlarına özgü, Klan Ağaçlarını yetiştirerek günlük çeşitli ödüller kazanabilme ve diğer klanların klan ağaçlarını keserek onların ödüllerinide yağmalama şansına sahip olacaklar.
 • Kale savaşları ve gemi savaşlarında ister klanca, ister birliğinizle savaşın gidişatını değiştirebilirsiniz.

 

 

Uçsuz Bucaksız Haritalar

Birbirine bağlı fakat bir o kadar da özgür olan uçsuz bucaksız bir dünyayı keşfetmek oyuncuların elinde. Her yere gidip, istediğiniz alanı keşfederken savaştan sıkıldığınızda bineğinizle bir adaya uçup gün batışını izleyip huzur içinde kafanızı dinleyebilirsiniz!

Sıra Dışı Eşyalar 

Titan savaşlarının nadir eşyaları da fark yaratacak. Şeytani bir yüzüğü takıp onun üstün güçlerinden yararlanırken aynı zamanda karakteriniz bu büyük ve kasvetli yükü taşıdığı için acı çekecek, bazı özelliklerinden feda etmek durumunda kalacak. Tüm eşyalarınızı meslekler ve topladıklarınızla yaratır ya da ticaretle diğer oyunculardan elde ederken, sahip olduklarınızın seviyesini artırarak ona bambaşka özellikler ve büyüleyen bir görünüm verebileceksiniz.

Daha fazla bilgi elbette çok yakında karşınızda olacak, Türkiye’nin en geniş kapsamlı ve etkileyici MMORPG deneyiminde sizleri nelerin beklediğini görmek için hazırlanın.
Titan Savaşları hakkında daha fazla bilgi ve En güncel gelişmeler için sosyal medya adreslerimiz;

basın bülteni 1

titanbasın

basın bülteni 3
Türkiye yayımcı firma sitesi: www.arkarena.com

Facebook hayran sayfası: https://www.facebook.com/TitanSavaslari

Türkiye resmi kayıt sitesi: http://ts.arkarena.com/

Oyunun hikayesi için: http://medeniyetlersavasi.com/

Oyunun Resmi Forumu: http://www.arkarena.com/forum/titan-savaslari

Oyunun Resmi Twitter sayfası: https://twitter.com/TitanSavaslari

 

Video linkleri;

Kale Savaşları videosu için: http://youtu.be/1V5UeLfyVZk

Gemi Savaşları videosu için: http://youtu.be/XiXL6GhjJ60

Yapımcı Firma: COG Publish Limited
Yayımcı Firma: ArkArena

 

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
 • MMOPLAY2’den Ücretsiz Point Blank ng kuponları

  MMOPLAY2  olarak  bir çok online oyunun promosyon kodlarını dağatmaya karar verdik. İLk Promosyon kodunu dağıttımız online oyun point blankdir. Biran önce deneyin ; [note] Promosyon Kodları [/note]   NWHO-BTXF-IV01-6394  — 10 TL ...

 • Neverwinter’ın Beklenen Modülü Shadowmantle Geldi!

                  Neverwinter oyuncularının merak beklediği Shadowmantle modülü bu haftaki güncellemeyle aktif etti.Peki bu güncellemeyle oyuna ne gibi değişikler geldi ? [NOTE] Güncellemeyle Gelenler [...

 • King online beta kapılarını oyuncularına açtı

  Gamersfirst büyük oyunları yayıncılığını geçtiğimiz zaman bırakmıştı.Bu durum biz yazarları gamersfirst kapanışımı diğe nitelendirmiştik.Gamersfirst ‘ de biz yazarlara cevap vermek için yeni oyunlarını duyurmaya başladı.Bu oyunlardan ...

Yorum Yazın
 • Khaljor diyor ki:

  Oyun Haziran 13 de kapalı beta sürecine giriyor bilmeyenlere duyrulur. Kaçırmayın derim …

 • FACEBOOK SAYFAMIZ
  Android Oyunlar