Türk Yapımı FPS Oyun Dark Raid !

MMOFPS Mmoplay tarafından 4 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Türk Yapımı FPS Oyun Dark Raid !

banner

Dark Raid Türk yapımı Vector Games tarafından geliştirilen bir FPS oyunudur.Diğer FPS oyunlarından ayıran farkı ise oyunun kendine has bir yapısı olması.Bu yapıdan kastettiğimiz ise  ortamları ve özellikleridir.

Oyun 2012 yılında geliştirilmeye başlamış ve oyun 2013’ün ekim ayında bitmiştir.

banner

Birazda oyunun hikayesinden bahsetmek gerekirse;
Dark Raid yeni jenerasyon grafiklere ve  yeni tarz oynanışı birleştiren bir yapıya sahiptir.Dark Raid oyununda, oyuncular yüksek teknolojiye sahip araştırma ve savunma gemisi olan S.W.A.N. isimli bir uzay gemisinde görevli olarak çalışan Muddy isimli bir tamir robotunu kontrol edeceklerdir. S.W.A.N. gemisi görevi sırasında derin uzayın sessizliğinde bilinmeyen bir kaynaktan bir mesaj alır ve bu mesaj sonrasında gemideki herşey çılgına döner. Herşeyin kaosa döndüğü ve bilinmezliğin içine düşüldüğü noktada oyuncular Muddy’nin kontrolünü ellerine alırlar ve kendilerini etkileyici bir maceranın içinde bulurlar. Oyuncular oyun boyunca hem dünyayı ve insanlığı tehdit eden düşmanlarla savaşacak hem de Muddy nin bile kendisi hakkında bilmediği şaşırtıcı gerçeği keşfedeceklerdir.

 

Screen_Shot_7

Dark Raid’in iki adet oyun modu bulunmakta bu oyun modları Single Player ve Mutli Playerdir.Single Player diğer FPS oyunlarındaki gibi hikayeyi anlatıyor.Multi Player ise yine bildiğiniz gibi diğer oyuncularla online olarak oynıyabileceğiniz oyun modudur.Bu oyun modunda, oyuncular Ölüm Maçı, Takım Maçı ve Bayrağı ele geçirme olarak gibi farklı oyun tiplerinden birini seçerek oyunu oynayabileceklerdir.

 

Screen_Shot_22

 

Vector Games’in yeni oyununda istediği sonuça ulaşmasını ve başarılarını kutluyoruz.

Bağlantılar ve İletişim
Vector Games www.vector-games.com
Dark Raid www.darkraid.com
Facebook www.facebook.com/vectorgames www.facebook.com/darkraidgame
www.facebook.com/DarkRaidTurkiye
Twitter www.twitter.com/VectorGames
İletişim
info@vector-games.com

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Niko ,GTA V oynanış videosu!

    Niko bizi çok üzdüğü için makalemize devam edemiyecez .İyi seyirler

  • Craft of Gods – Tanıtımı

    Devasa online oyun camiasındaki oyunların sayısı oldukça fazla ve bu sayı gün geçtikçe artıyor. Slav mitolojisine dayalı bir yapım olan Craft of Gods ise rakiplerinin arasında kendine farklı bir yer edinmeye çalışıyor. Ücretsiz olarak kayıt...

  • LG G3’e Android 5.0 Güncellemesi Geliyor

    Android işletim sisteminin güncelleme kısmında  yaşanan en büyük sıkıntı sitem güncellemesi Android tarafından sağlanmasına rağmen  markaların ara yüzlerini uyumla hale getirip kendi markalarına uyumlu hale getirmesi biraz zaman alıyor. Lg ...

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar