Wing Commander’ın Yapımcısı Sahalara Geri Dönüyor

Tek Oyunculu Oyunlar Mmoplay tarafından 5 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok
Wing Commander’ın Yapımcısı Sahalara Geri Dönüyor

Chris Roberts, birçok oyuncunun kahramanıdır. Hem dinamikleri, hem öyküleri hem de oyun içi münasebetleri açısından efsane oyunlar yarattı. Tabii ki Wing Commander, Strike Commander ve Pacific Strike‘dan bahsediyoruz.

Chris Roberts‘den daha fazla oyunlar beklerken 2004 yılında, Punisher, Lord of War ve Outlanderoyunlarından sonra kariyerine bir süre ara verdi.

 

xlarge_Chris_Roberts
Efsane isim 10 yıl sonra tekrar camiaya geri dönme kararı aldı. Nasıl bir geri dönüş peki? Şimdilik sürpriz. Geçen seneden beri süre gelen geri sayım sayaçlı siteler modasına ekledi sitesini. Sitenin adı robertsspaceindustries. Sayaç son çevrimi yaptığında tarih Ekim ayın gösterecek ve bizde yeni proje ile tanışacağız. Ancak sitedeki olanlardan erken haberdar olmak ve açılıştan sonra bazı avantajlardan yararlanmak için üye olmanız gerekli. Yapmanız gereken sayacın altındaki boşluğa 42 yazmak ve içeri dalmak.

Chris Roberts‘in yaratacağı yeni dünyayı ve yeni hikayesini merakla bekliyoruz.

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Need For Speed Oyunlarından Kareler

    Tamamen MMOPlay2 ve Üyeleri tarından çekilek fotoğraflar yayınlanmaktadır.Oyun serisi fark etmeksizin kabul edilir.Üyeler tarafından bize fotoğraf iletmek için mail adresimiz : iletisim@mmoplay2.org adresinden ulaşabilirsiniz.

  • Warface Oyun İncelemesi Video [MMOPlay2]

    Sizler için bayadır yapmak istediğim oyunlardan biri Warface di. Bugün itibariyle videosunu çekip sizlere bir tanıtım yaptım iyi seyirler

  • Dying Light’ın E3 İlk Videosu Oyuncular Karşısına Çıktı!

    Dying Light’ın E3 ‘ün ilk videosu oyuncular karşısına çıktı ve etkilemeye başardı.Kısacası biz susalım video konuşsun.   [NOTE]VİDEO [/NOTE]  

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar