Yeni Barbie Oyunları

Adver Mmoplay tarafından 4 sene önce paylaşıldı. Yorum Yok

Barbie oyunları online oyun sitelerinde genellikle küçük yaştan kız çocuklarının severek oynadığı oyunlar arasında yer almaktadır. Bu oyunlar alışveriş, kuaför, giydirme, makjay ve sue oyunları gibi kategoriler altında yayınlanmaktadır. Bu kategoriler altında yüzlerce oyun bulunmaktadır. Bazı sistemler yalnızca bu oyun için tasarlanmış olup Barbie oyunlarının her türünden bulundurmaktadır bünyelerinde bazılarında ise sadece kız oyunları kategorisi altında yer almaktadır. Birçok oyun sitesinde ilk sıralarda yer alan bu oyunlardan en çok oynananlarından birisi ise barbie bebek giydirme oyunudur. Çocukların çok oynadığı Barbie oyunları favori oyunlar arasında yer almaktadır. En çok oynanan oyunlar takip edilerek editörler tarafından çok oynanan oyunlar listesine katılıyor.
En beğenilen ve sevilen oyunlar ise oynandıktan sonra kullanıcılar tarafından oylanıyor. En çok yıldızı alan ve beğeniye sahip olan örneğin; barbie oyunu oyna gibi oyunlar ise en beğenilen oyunlar olarak biliniyor. Genellikle editörün seçimi kategorisi altında yer alan oyunlar ise çocukların gelişim düzeylerine göre oynanan en iyi oyunlar olarak göze çarpıyor. Oyun oynarken çocuklar taklit edip model aldıkları için hayata dair öğrendikleri birçok şeyi eğlenerek bu oyunlarla kazanabiliyorlar. Böylece oyunlar ülkemizde en çok oynanan oyunlar arasına giriyor. Kız çocuklarının sevdiği makjay oyunları, kuaför oyunları ve giydirme oyunları sayesinde günlük sosyal becerilerinin nasıl yapılacağını çocuklar bu tür oyunlar ile öğrenebiliyorlar.
Barbie oyunları arasında bir diğer oyunlardan olan yemek oyunları kategorisinde ise çocuklar yemek ile ilgili bilgiler alıp eğleniyorlar. Barbie pasta yapma, Barbie omlet yapma, Barbie şef, nefis salata, bebek emma çorbası gibi daha birçok oyun Barbie oyunları arasında yer alıyor. Sue ise Barbie oyunları arasında son yıllarda en popüler olan oyunların başında geliyor. Bu oyunun kahramanı sue aynı zamanda çocukların çok sevdiği bir çizgi film karakteridir. Sonradan oyun karakteri olarak karşımıza çıkan sue oyunları arasında; sue giydirme, sue okulda, sue beş fark bulma, sue bebekleri, star sue, sue kostümleri, sue çinde gibi daha birçok oyun bulunmakta ve Barbie oyunu oyna başlığı altında yayınlanmaktadır.

Mmoplay (Tüm Yazılarını Gör)

Oyun ve Teknoloji tutkunu..

İLGİNİZİ ÇEKEBİLECEK DİĞER YAZILAR
  • Truck Parking 3D Uygulama Android

    Truck Parking 3D özellikle araç park etme oyunlarını sevenler için Fun Addicting Gamestarafından geliştirilmiş başarılı bir yapım. Her araç park etme oyununda olduğu gibi amacınız aracı herhangi bir yere çarptırmadan hedef alana götürmeye ç...

  • World Of Tanks Oyun İnceleme

    Wargaming’ın yayınladığı en mükemmel strateji oyunu olan World Of Tanks, online oyun severlerin yeni gözdesi olmaya aday! World Of Tanks, adından da anlaşılacağı üzere tamamiyle tank üzerine kurulu bir oyun.Diğer oyunlardan ayrıldığı ...

  • Bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun!

    Bütün çocukların 23 Nisan Ulusal Egemenlik Ve Çocuk Bayramı Kutlu Olsun!   MMOPLAY2 TAKIMI            

Yorum Yazın
FACEBOOK SAYFAMIZ
Android Oyunlar